Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Zoom Metaverse Dünyasına Giriş Yapıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Dijital konferansların ana tedarikçisi Zoom, Breaking Rooms ile metaverse’e giriyor. Beklenen değişim, Zoom içinde unutulmaz bir atölye uzmanlığı yaratan Welo uygulamasıyla yapılan işbirliği sayesinde gerçekleştirdi. Ayrıca Zoom metaverse evrenine giriş yaparak bu alanda yer alan dev firmalar arasında yer almakta. WeloxZoom iş birliği tüm dünyadan ilgi çekecek kadar büyük bir ortaklığa dönüşebilme ihtimaline sahip.

Welo’yu kullanarak, çalışanlar bir gruptan diğerine basitçe geçebilirken, VR alanında geçiş yapabilmekteler. Bu, avatarları kullanan uygulama boyunca herhangi bir grupla rutin olarak senkronize olan, esasen en saf yüz yüze etkileşimin yaratılmasına yardımcı olur. Ayrıca Zoom, görüntülü iletişim alanında uzman. Bunun yanı sıra, bu etkileşimlerin daha pratik ve çevre dostu hale gelmesini umuyor. Zoom’un web günlüğü gönderimine uygun olarak, bonus seçenekleri bulunmaka. Hatta çalışmayı ekstra sorunsuz ve etkileşimli hale getirmeyi amaçlamakta.

Şu anda, Ara Odaları için Welo, birkaç ay içinde yükseltilmesi planlanan beta modundadır. Welo entegrasyonu, Zoom’un en son web günlüğü gönderiminde bahsetti. Welo’nun Metaverse ile ilgili tek bakış açısı bu değildir. Şirket ayrıca. “Ekran paylaşımına ekstra etkileşimli bir bileşen eklemek için tasarlanan Collaborate Mode özelliğini de vurguladı.”

Zoom Metaverse Dünyaya Yenilik Katabilir

İşbirliği Modu, üyelerin ekranlarını paylaşmalarına izin vererek diğerlerinin kullandıkları herhangi bir uygulamaya girmesine izin verir. Zoom’a uygun olarak, İşbirliği Modu, paylaşılan bir beyaz tahtada Miro aracılığıyla veya Coda ile birlikte bir dokümanda meşgul olmaktan oluşur.” Zoom’un sunduğu yeni seçeneklere göz atmak için, yalnızca Uygulamalar ve Ortaya Çıkar’a tıklamanız ve şu an için orada neler olduğunu keşfetmeniz gerekir. Ayrıca zoom ile birlikte metaverse’e giren onlarca firmadan yalnızca biri. Dijital dünyaya uyum sağlamakta olan onlarca firmaya yatırım yapan binlerce yatırımcı bulunmakta.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...