Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Zoom Metaverse Dünyasına Giriş Yapıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Dijital konferansların ana tedarikçisi Zoom, Breaking Rooms ile metaverse’e giriyor. Beklenen değişim, Zoom içinde unutulmaz bir atölye uzmanlığı yaratan Welo uygulamasıyla yapılan işbirliği sayesinde gerçekleştirdi. Ayrıca Zoom metaverse evrenine giriş yaparak bu alanda yer alan dev firmalar arasında yer almakta. WeloxZoom iş birliği tüm dünyadan ilgi çekecek kadar büyük bir ortaklığa dönüşebilme ihtimaline sahip.

Welo’yu kullanarak, çalışanlar bir gruptan diğerine basitçe geçebilirken, VR alanında geçiş yapabilmekteler. Bu, avatarları kullanan uygulama boyunca herhangi bir grupla rutin olarak senkronize olan, esasen en saf yüz yüze etkileşimin yaratılmasına yardımcı olur. Ayrıca Zoom, görüntülü iletişim alanında uzman. Bunun yanı sıra, bu etkileşimlerin daha pratik ve çevre dostu hale gelmesini umuyor. Zoom’un web günlüğü gönderimine uygun olarak, bonus seçenekleri bulunmaka. Hatta çalışmayı ekstra sorunsuz ve etkileşimli hale getirmeyi amaçlamakta.

Şu anda, Ara Odaları için Welo, birkaç ay içinde yükseltilmesi planlanan beta modundadır. Welo entegrasyonu, Zoom’un en son web günlüğü gönderiminde bahsetti. Welo’nun Metaverse ile ilgili tek bakış açısı bu değildir. Şirket ayrıca. “Ekran paylaşımına ekstra etkileşimli bir bileşen eklemek için tasarlanan Collaborate Mode özelliğini de vurguladı.”

Zoom Metaverse Dünyaya Yenilik Katabilir

İşbirliği Modu, üyelerin ekranlarını paylaşmalarına izin vererek diğerlerinin kullandıkları herhangi bir uygulamaya girmesine izin verir. Zoom’a uygun olarak, İşbirliği Modu, paylaşılan bir beyaz tahtada Miro aracılığıyla veya Coda ile birlikte bir dokümanda meşgul olmaktan oluşur.” Zoom’un sunduğu yeni seçeneklere göz atmak için, yalnızca Uygulamalar ve Ortaya Çıkar’a tıklamanız ve şu an için orada neler olduğunu keşfetmeniz gerekir. Ayrıca zoom ile birlikte metaverse’e giren onlarca firmadan yalnızca biri. Dijital dünyaya uyum sağlamakta olan onlarca firmaya yatırım yapan binlerce yatırımcı bulunmakta.

Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...