Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

ZINU NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

ZINU dünyanın tek telifsiz NFT’sidir. Bunun yanında, dünyanın ilk tamamen animasyondan oluşan 3 boyutlu zombisi olma özelliğine sahiptir. Zombie Inu’nun kısaltması olan ZINU NFT, kötü güçleri uzak tutmak için havlarken insanlığın yanında yer alır. ZombieVerse oyunundaki bazı karanlık güçler, ZINU’yu sürekli rahatsız eder. Bunlarla savaşmak ve ZINU’nun yanında olmak Zombie Mob’a (Zombi Çetesi) bağlıdır. NFXhaber olarak, sizin için derledik.

ZINU NFT nedir?

ZINU NFT, merkeziyetsiz ve telifsiz NFT’ler basarak endüstriyi tamamen bozmaya odaklanmıştır. Bir ZINU’ya sahip olmak, NFT’nin tüm yasal ve telif haklarını elde ettiğiniz anlamına gelir. NFT’niz, zombi topluluğu içinde geliştikçe, diğer NFT’lerin aksine NFT üzerinde münhasır haklara sahip olursunuz. Ancak, diğer birçok koleksiyon bunu sunmuyor. Çoğu koleksiyon, NFT’lerin telif haklarını sahiplerine öder. Yani ZUNI ile, NFT’nizi eğlenceden oyun oynamaya, oyuncaklara ve hatta giyime kadar ticari olarak kullanabilirsiniz.

ZINU NFT nasıl basılıyor?

ZINU’nun resmi Twitter hesabı NFT’leri basmanın en destansı yolunu paylaştı. İşte ZINU NFT basmayı açıklayan alıntı:

“NFT’lerinizi ortaya çıkarmanın en destansı yolu? Tüm topluluğu bir araya getiren ayrıntılı ve ilgi çekici bir bulmaca oluşturmaktır. İşte NFT’lerin kilidini açmak için oluşturduklarımızın ve ZombieMob’un çözdüğü tam bir rapor!  ZINU için sırada ne var?”

Esasen, ZINU NFT basmanın kilidi ancak, ‘Zombie Mob’ olarak bilinen topluluğun bir dizi zorlu bulmacanın kilidini açmasıyla ortaya çıktı. Bunlar, aralık ayından beri yayınladıkları bir dizi videoda gizlenen şifrelerin kilidini açmak için anahtar bulmayı içeriyordu. Bu nedenle basım tarihi, son bulmaca çözülene kadar topluluk tarafından bilinmiyordu.

ZINU kim tarafından piyasaya sürüldü?

ZINU NFT’nin arkasındaki ekipte teknoloji, medya ve eğlence sektörlerinde derin bağlantıları olan kişiler yer alıyor. Bu kişiler, Amazon, Google, Intel ve Microsoft gibi büyük şirketlerdeki önemli görevlerde rol aldı. Bunun yanında, yakın zamanda Marvel sanatçısı Digger T. Mesch, bu projeye katıldı. Marvel’in yanında Digger T. Mesch, Minimates Toys adı altında piyasaya sürülen ve Marvel çizgi romanları için 50’den fazla koleksiyon serisi üreten bir oyuncak koleksiyonu olan ‘Art Asylum’un kurucusudur.

ZGGS Metaverse

ZINU NFT, ‘Zombie Mob Secret Society’ (ZMSS) olarak bilinen bir metaverse’ye sahip. Bu metaverse’de ZINU, canavarlarından oluşan ordusunu inşa ederek ‘ZombieVerse’ boyunca yolculuk edecek. NFT sahipleri, Metaverse’deki zombi arayışında Zinu’yu takip ediyor. ZMSS koleksiyonu 10.000 NFT’den oluşur. Ayrıca bu NFT’ler, tamamen benzersizdir. Böylece, her NFT sahibine birbirinden tamamen farklı Zinu karakterleri tutma şansı verir. Koleksiyon, benzersiz bir dizi benzersiz karakter özelliği sağlıyor. Bu, önceden oluşturulan ve benzersiz 3 boyutlu zombi ZINU karakter kombinasyonlarını içeriyor.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...