Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

YellowHeart NFT Biletlerini Yayınlayacak!

Paylaş

SCOPE, dünya çapında milyonlarca izleyiciyi çeken ve milyarlarca satış sağlayan bir çağdaş sanat sergisidir. Yeni trendlere olan tutkusu ve günümüzde NFT’lerin yükselişi nedeniyle bu harika etkinliğe erişim artık YellowHeart tarafından sağlanan bir NFT bileti aracılığıyla verilmektedir. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

SCOPE Art Show için Yenilikçi Bir İş Birliği

SCOPE Art Show, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 140 çağdaş sanatçıyı ağırlıyor. Etkinlik Miami Beach’in kumları üzerinde gerçekleşiyor. Bu kadar çok sayıda sanatçı, organizatörlerin yenilikçi olması gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle YellowHeart, özelleştirilen NFT biletleri aracılığıyla etkinliğe erişimi etkinleştirmiştir.

YellowHeart, Kings of Leon ve NFT altın biletlerinin yaratıcılarının ilk NFT müzik albümünü yayınlayan şirkettir. NFT Altın Bilet sahipleri, tüm Kings of Leon konserlerine VIP erişim hakkı kazanmıştır.

SCOPE Art Show için yeni NFT biletleri, Mason Rothschild ve Cool Cats ekibi gibi beğenilen yaratıcı sanatçılar tarafından dijital olarak canlandırılacaktır. Bu tür dünyaca ünlü içerik oluşturucularla, bu tür biletlerin sahipleri etkinlikten sonra biletlerini yeniden satabilirler.

YellowHeart NFT Biletleme Sistemi Nasıl Çalışır?

YellowHeart, etkinlik biletleri için oluşturulan bir pazar yeridir. Sanat fuarlarını, konferansları, konserleri ve spor oyunlarını kapsar. Şirketin kurucusu ve CEO’su Josh Katz, NFT’lerin bu tür canlı etkinliklere sağladığı katkılardan son derece memnun:

“Biletleme deyince aklınıza gelen ilk şey, geleneksel biletleme olan barkodlu basit bir kağıt parçası. Ancak YellowHeart biletleme sisteminden çok da uzak değil. Ayrıca bu geleneksel biletler sadece etkinliklere erişim sağlar ve tarandıkları anda değerlerini kaybederler.

YellowHeart’ın çözümü farklıdır. Şirketin biletleri tarandıktan sonra canlanıyor. Somut olarak, yayınlanabilir ses ve görüntü içeriği ile tasarlanmış biletlerdir. “

Ayrıca biletlerde, hayranlar ve sanatçıları arasındaki iletişimi kolaylaştıran başka etkileyici teknolojiler de bulunmaktadır. Diğer şeylerin yanı sıra sanatçılar, etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında hayranlarına mesajlar yayınlayabilirler. Ayrıca yiyecek, içecek, VIP erişimi ve hatıralar için bonuslar sunabilirler.

Şirketin kurucusu, canlı deneyimi bu etkinliklere geri getirme misyonunu vurguluyor. Bu, bir sanatçı ile hayran kitlesi arasındaki aracıyı ortadan kaldırmak anlamına gelmektedir. Böylece aralarında daha yakın ilişkiler ve doğrudan para kazanma kurulabilmektedir.

YellowHeart İçin Yeni Bir Pazar

YellowHeart’ın biletleri için bir pazar olarak neden Miami’yi hedeflediğini sormak doğaldır. Şirketin CEO’su, Miami’de çok zaman geçirdiğini belirterek bu endişeleri dile getirdi. Aslında en sevdiği şehirlerden biri ve zengin bir sanat ortamına sahip bir şehirdir.

Kış Müzik Konferansı ve Ultra Müzik Festivali’ni 25 yıldan fazla takip ettikten sonra bir şey fark etti. İnsanların olayları takip etmek için Miami’ye geldiklerinde sonrasında markalarla iletişim kuramadıklarını fark etti. Şirketin yeni Web3 biletleri bu endişeyi gideriyor.

SCOPE ile Ortaklık

Bu Web3 biletleri, Scope’un Art Basel’deki sanat fuarında ikinci kez gösteriliyor. YellowHeart CEO’su ve SCOPE kurucusu Hubshman ilk tanıştığında, etkinliği için böyle bir biletin faydalarını hemen gördüler. Hubshman, bu biletlerin gösteri katılımcıları ile sanatçılar arasındaki ilişki üzerindeki etkisini de anladı. Bu yıl için Katz, bu Web3 biletlerinin SCOPE Art Show’da 130 galeriye erişim sağladığını söylüyor.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...