Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Yagiverse NFT Nedir?

Paylaş

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası Metaverse’in kontrolünü geri almak için $NANOBITS’in gücünü kullanmaya başlamıştır. Yagiverse NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası Metaverse’in kontrolünü geri almak için $NANOBITS’in gücünü kullanmaya başlamıştır. Yagiler, özellikle bağış yapmak ve topluluklarını eski ihtişamına geri getirebilmek için kaynaklar oluşturmaya kararlıdır.

Tüm Yagiverse’ler kendine özgü bir şekilde özel olmaktadır. Özellikle kafalar ve antenler, kıyafetler, arka planlar ve topluluk tarafından önerilen unsurlar dahil olmaktadır. Çok farklı niteliklerle, bir Yagi darp eden herkesin varlığının her anlamda özel olduğunu bilmesi anlamındadır.

Avantajları Neler?

  • Yagiverse Pazaryeri: NFT’lere, WL Spotlarına, Aboneliklere, Hak Talep Edilebilen ücretsiz sanat baskılarına ve yakında duyurulacak olan çok daha fazlasına erişim imkanı.
  • Esnetme: Bütün Yagiverse sahipleri, Yagi’lerini stake etme erişimine sahip olacaktır. Ayrıca Yagiverse ekosisteminde pasif olarak harcamalar için $NANOBITS kazanacaktır.
  • Aletler: Bütün sahipler, ortaklar tarafından bize sağlanan araçlarımızı, Listeleme araçları, ifşa, nadirlik botları ve daha fazlasını kullanmaya hak kazanacaktır.
  • Sanal evren: Otherside ve NFT Worlds dahil Metaverse’e inilmektedir.
  • Yagiverse DAO: Topluluk için Yatırım Getirisine (ROI) yoğun olarak odaklanan çeşitlendirilen bir portföye sahip olmayı planlanmaktadır. Herhangi bir yatırım yapılmadan önce, bir topluluk oylaması yapılacak ve oylama öncesinde sahiplere bütün yatırım getirisi bilgileri sağlanacaktır.

Fiyatı Nedir?

Yagiverse NFT projesi, 30 Temmuz 2022’de 0.049 ETH fiyatıyla basılan 3333 NFT’lik bir koleksiyondur. Mevcut taban fiyatı şu anda bilinememektedir. Yagiverse NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 12 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 1 olarak görülmektedir.

Yagiverse NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Yagiverse NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Yatırımcıların öncelikle, MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...