Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

WWE NFT Sektörüne Giriş Yapıyor

Paylaş

NBA Top Shot ve UFC Strike’ın ardından WWE, Blockchain Creative Labs (BCL) ile işbirliği içinde. Bununla birlikte 27 Mayıs’ta kendi NFT pazarını başlattı. En son raporlara göre ilk koleksiyon 3 Haziran’da yayınlanmakta. Koleksiyonun 10.000’den fazla ve sınırlı sayıda “NFT Flip” ürününü içermesi bekleniyor. Ayrıca müşterilere çeşitli olanaklar sağlaması bekleniyor. Hepsi, fiat nakit veya kripto para biriminde 30 dolar karşılığında üç paket halinde sunulmakta. WWE NFT sektöründe şimdiden dikkati üzerine toplamış durumda.

Bu koleksiyon güreşin en muhteşem tekniklerinden birinin adını taşımakta. Spor-eğlence melezinin uzun süredir hayranlarının dikkatini çekmeye çalışıyor. Her NFT Flip’te, Hell in a Cell programında yer alan bir WWE Superstar’ı yer alacak. Etkinliğin ardından, her NFT Flip, öne çıkan Superstar’ın 10 ila 20 saniyelik bir video montajına dönüşecek. Etkinliğin 25 yıllık geçmişi nedeniyle, hayranların NFT Flip’lerinin hangi önemli olayı yansıtacağını tahmin etmeleri imkansız.

WWE, gelecekteki izleme başına ödeme ile bağlantılı olarak daha fazla Moonsault koleksiyonu yapmayı planlıyor. WWE ve BCL, pazarda bir cüzdan oluşturan ilk 10.000 kişiye ücretsiz bir Moonsault Genesis NFT teklif etti. Ayrıca bunların tümü duyurudan birkaç saat sonra talep edilmekte. Bu ilk sürümden sonra, yılın geri kalanında en az dört tane daha NFT koleksiyonu planlanmakta. Bunun için hayranların FOMO hakkında şüpheleri az da olsa giderilmekte. Kuşkularının tamamından arınmakta çekincelerin olması normal karşılanmakta. Çünkü son dönemlerde dev şirketlere ait NFT koleksiyonları bile ciddi değer kayıpları yaşamakta.

WWE NFT Sektörüne Uzun Soluklu Bir Yolculuk Olarak Bakıyor!

WWE’nin planlanan sürüm yapısı, muhtemelen NFT arenasındaki gelecek planlarının en dikkate değer yönüdür. Düşüşlerini izle ve öde etkinlikleriyle senkronize etmek, NFT pazarını aşırı doyurmalarını ve koleksiyonlarının değerini baltalamalarını önler. Bu da NBA Top Shot koleksiyoncularının fazlasıyla farkında olduğu bir durum. Sonuçta bu koleksiyonları öncelikle bir yatırım olarak görüyorsanız, hype sizi ancak bir yere kadar götürür. Bununla birlikte, NBA’nin piyasaya devam eden baskınları ve Super Bowl sırasında NFT’lerin yaygınlığı göz önüne alındığında, WWE’nin gelişen NFT koleksiyon ürünleri endüstrisine katılan son spor ligi olması pek olası değil.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...