Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Winter Bears NFT Nedir?

Paylaş

Winter Bears, Ethereum blok zincirine inşa edilen 10,000 sevimli kutup ayısının bulunduğu bir NFT koleksiyonudur. NFXHaber olarak bu makalede Winter Bears NFT Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte proje hakkındaki diğer merak edilenleri de yanıtlayacağız.

Winter Bears NFT Nedir?

150’den fazla bireysel özellik kullanılarak oluşturulmuş, tamamen benzersiz bir NFT koleksiyonudur.

Her bir “Winter Bears” özeldir. Ancak bazı ayılar diğerlerinden daha özel olarak tanımlanmaktadır. Noel baba şapkalarından uyuyan kapalı gözlere dek kış ayılarının farklı nadirlik puanları bulunmaktadır. Ayıların sahip oldukları özelliklerin kombinasyonu, ayıların nadirlik puanını ve genel nadirlik derecesini oluşturmaktadır.

Koleksiyonu tasarlayan ekip; nadirlik puanlarını beş farklı katmana ayırmıştır. İlk sırada Aurora (en nadir kış ayılar) yer almaktadır. Aurora’yı ise sırasıyla Avalanche, Blizzard, Frost ve Snow takip etmektedir.

Winter Bears NFT’’nin Amacı Nedir?

Winter Bears satışlardan elde gelirlerle hayır kurumlarını desteklemektedir. Bu konu platformun kendisiyle gurur duyduğu bir konudur. Öyle ki platform, She’s The First ve Polar Bears International’a 40,000 ABD Doları bağışlamayı taahhüt etmiştir. Ek olarak bu platformlarla ilgili bilgi edinmek isteyen kullanıcıların topluluğun Discord kanalını ziyaret edebileceği belirtilmiştir.

Ayrıca belirtmek gerekir ki Winter Bears NFT koleksiyonu; DeFi ilgilerininin oluşturduğu Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonda (DAO) önemli bir role sahip olmayı da hedeflemektedir.

Winter Bears NFT’nin Yaratıcısı Kimdir?

NFT koleksiyonunun yaratıcısı Nushi.eth olarak adlandırılmaktadır. Yaratıcı Nushi.eth, her bir kutup ayısını 150’den fazla özellikle tasarlayıp görücüye çıkarmıştır.

Ek olarak Nushi.eth ve Winter Bears NFT ekibi uzun süredir Ethereum topluluğu üzerinde çalışmaktadır. Tasarımcılar, DeFi alanında başarılı bir geçmişe sahiptir.

Winter Bears NFT Nasıl Alınır?

Koleksiyonun tamamı satılmıştır. Bununla birlikte pazarlar üzerinden satışta olan koleksiyon parçalarına erişmek mümkündür. Koleksiyona ilgi duyan kullanıcıların, Winter Bears NFT’yi satın almak için OpenSea veya Nifty Gateway’i ziyaret etmesi gerekmektedir.

Yatırımcıların NFT almak için önce ETH gibi bir kripto para birimini satın alması gerekmektedir. Sonrasında bu ETH’lerin Metamask vb. bir kripto para cüzdanına aktarımı sağlanmalıdır. Son aşama ise koleksiyonun satıldığı OpenSea ziyaret edinmeli ve cüzdan bağlantısı kurularak satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...