Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Wine Bottle NFT Koleksiyonu ile Pazarda Yerini Aldı

Paylaş

Wine Bottle Club, şarap uzmanlarına ve Web3 meraklılarına en ikonik şarap NFT’lerini vermek için Genesis koleksiyonunu piyasaya sürdü. Exclusible ile ortaklaşa yapılan Wine Bottle NFT, sahiplerine en özel NFT deneyimini yaşatmayı amaçlıyor. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Wine Bottle Club
Kaynak: Wine Bottle Club

Wine Bottle Club Hakkında

İlk Şarap Şişesi Kulübü koleksiyonu, rastgele oluşturulmuş özelliklere sahip 4.926 NFT’den oluşuyor. Bazı özellikleri için her bir NFT’ye hangi fiziksel şişenin bağlı olduğunu belirleyen ön etiketler içerir. Bu NFT’lerden bazıları, çok özel grand cru şarapları kullanmanıza veya saklamanıza izin verecektir. Bu lüks şaraplar arasında sınırlı sayıda Bitcoin La Cuvée, Château Gruaud Larose, Château Pape Clément ve Château Cheval Blanc bulunmaktadır. Ayrıca, yakında çıkarmayı planladıkları başka efsanevi şişeler de mevcut. Fiziksel şişeye ek olarak, NFT sahipleri ayrıca sahip oldukları NFT’lerin avantajıyla birlikte gelen özel bir üyeliğe sahip olacaklar.

Yakın zamanda ön satış basımı bitti. Ancak, halka açık basım bugün Türkiye saatiyle 19:00’da başlayarak sadece iki saatliğine devam edecek. Koleksiyona sahip olmak isteyen yatırımcıların en az 0,3 ETH’ye ihtiyaçları var. Ancak birden fazla NFT sahibi olmak isteyen yatırımcılar için cüzdan başına 4 NFT sınırı bulunmaktadır. Wine Bottle Club yaptığı son açıklamada her bir NFT sahibinin, fiziksel bir şişeye de sahip olacağını açıkladı. Ayrıca kulüp üyeliğine de hak kazanılacağını ifade etti. Önümüzdeki aylarda NFT sahiplerine özel bir etkinlik gerçekleşecek. Kulüp gerçekleşecek olan etkinliğin ardından tüm NFT sahiplerine fiziki şişeleri teslim edecek.

Şarap Endüstrisi ve WEB 3

Şarap Şişesi Kulübü dışında, gelişmekte olan NFT alanına çoktan giriş yapmış olan başka şarap tutkunları da mevcut. Dünyaca ünlü şarap tüccarı Dave Powell, NFT olarak bir bağ şarabı yaptı . Ayrıca Strauss & Co, ilk Afrika şarabı NFT’lerini yaptı. Son olarak, Farandole, Avalanche’ta şarap ve alkollü içkiler için bir NFT pazar yeri başlattı. Elbette, bu örnekler zamanla çoğalacaktır. Yaşanan gelişmeler Web3’te özellikle şarap endüstrisindekiler için sonsuz olanaklara yer olduğunun bir kanıtı olarak nitelendirilebilir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...