Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Wild Guardians NFT Nedir?

Paylaş

Wild Guardians NFT projesi, koleksiyonlara ayrılan iyi ve kötü arasında bölünen 30 hayvandan oluşmaktadır. Wild Guardians NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Wild Guardians NFT Nedir?

NFT projesi, 22 Ekim 2022, saat 12:00 EST’de ilk 6 Apex Predators koleksiyonu yayınlanmıştır. Özellikle koleksiyon içerisinde #1 Koleksiyon, 350 Nadir (3 tamamıyla farklı karakterler) ve 150 Süper Nadir (10 Efsane) dahil olmak üzere 4500 Normal NFT’ye sahip olacaktır. Dolayısıyla toplam 5.000 için başka farklı bir karakterler olacaktır.

Projede basılan her NFT bu koleksiyondan otomatik şekilde oluşturulacaktır. Özellikle 23 Ekim 2022’de ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda Twitter Spaces’le ödüller, teşvikler, özellikler ve daha da fazlasını içeren birkaç Darphane partisi kurulmuştur. İlk nane şekerinin eğlencesine, darphane ödülleri ve teşvikleriyle beraber bütün bu çekilişleri mekanlarda kaçırmayın.

Fiyatı Nedir?

Wild Guardians NFT projesi, Ekim ayı 2022 yılında çıkarılan bir NFT koleksiyonudur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.055 ETH’dir.

Wild Guardians NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 112 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 49 olarak görülmektedir.

Wild Guardians NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, Wild Guardians NFT koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...