Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

WEN-Top NFT Derivative Nedir?

Paylaş

Wen, toplulukların popüler NFT koleksiyonlarının fiyatlarını tahmin etmesini ve tahminin doğru olması halinde ödüller kazanmasına imkan tanıyan ilk Web3 platformudur. WEN-Top NFT Derivative Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

WEN-Top NFT Derivative Nedir?

Wen, toplulukların popüler NFT koleksiyonlarının fiyatlarını tahmin etmesine ve tahminin doğru olması halinde ödüller kazanmasına imkan tanıyan ilk Web3 platformudur. Wen sayesinde kullanıcılar, popüler bir NFT koleksiyonunu maliyetin daha altında uzatabilir veya kısaltabilir. Erken katılımcılar oynamak için ücretsiz wETH alacak ve gelecekteki ödülleri almak için kullanabilecektir.

Projenin Amacı Nedir?

WEN, piyasa duyarlılığına ve diğer birçok faktöre dayalı olarak ödemeleri hesaplamak için eşsiz bir algoritma geliştirmiştir. Aynı zamanda, yatırım yapılmadan önce topluluğun % kaçının fiyatın arttığına ya da düştüğüne inandığını da görülebilmektedir. Bugün, NFT yatırımcıları sadece düşük fiyattan satın alıp, yüksekten satmak ister. Özellikle değiştirilemez doğası sebebiyle, NFT için bir türev oluşturmak oldukça zordur. WEN bu noktada, yatırımcıların her iki piyasa yönünde kâr etmelerini sağlayan bir araç olmak istemektedir.

Nasıl Çalışır?

Cüzdanınızı bağlayıp bir hesap oluşturulmaktadır. Özellikle ücretsiz WETH’inizi talep edin. Daha sonra favori NFT koleksiyonlarınızı seçin ve bahis yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer endişeleriniz varsa boş bir cüzdan da kullanabilirsiniz.

WEN-Top NFT Derivative Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, WEN-Top NFT Derivative’in OpenSea’deki sayfası ziyaret edebilir. Fakat koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların ise yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir.

Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...
Önceki İçerikAliens Hd NFT Nedir?
Sonraki İçerikBenevidisti NFT Nedir?