Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Weekend NFT Koleksiyonu İçin Binance ile Ortak Oldu!

Paylaş

The Weeknd yaklaşan “After Hours Til Dawn” dünya turu için Binance ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu. Bu ortaklıkta Binance, turun resmi sponsoru oldu. Ayrıca onu gelişmiş bir hayran deneyimi için Web3 teknolojisini entegre eden ilk küresel konser turu yapmaktadır. Binance, Kanadalı şarkıcının turu için ortak markalı tur ürünleriyle birlikte özel bir NFT koleksiyonu yayınlamak üzere The Weeknd tarafından kurulan yaratıcı girişimciler için Toronto merkezli bir düşünce merkezi ve topluluk inkübatörü olan HXOUSE ile işbirliği yaptı. Hatta sanal bilet taslaklarına sahip konser katılımcıları, kendilerine benzersiz hayran deneyimleri sağlayacak hatıra NFT’lerine erişebilir. Weekend NFT koleksiyonu ile birçok ihtiyaç sahibinin yardım almasını sağlayacak.

Böylece turun başlangıcını kutlamak için Binance bağış yapmaya karar verdi. WFP’nin ABD Dünya Gıda Programı tarafından yönetilen dünya çapındaki açlık noktalarındaki hayat kurtaran acil durum operasyonlarını destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan XO İnsani Yardım Fonu’na 2 milyon dolar bağışlayacak.

Binance Kurucu Ortağı Yi He konu ile ilgili şöyle söyledi:

The Weeknd’in turunun özel bir kripto ortağı olmaktan mutluyuz. Ayrıca hayranlara ve insanlara yeni bir caddede kripto ile etkileşim kurma yeteneği vermekten heyecan duyuyoruz. Kripto topluluk merkezlidir. Bu ortaklığın, yerel sanatçıları güçlendirmek hedefi mevcut. Ayrıca ana akım bir platform aracılığıyla geri vermek de dahil olmak üzere, içerdiğine inanıyoruz.

Weekend NFT ve WEB3 Dünyası İçin İstekli

XO İnsani Yardım Fonu, bu yılın başlarında Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP) Küresel İyi Niyet Elçisi olan Weeknd tarafından başlatıldı. Ayrıca Weeknd ve Binance, satışlarının yüzde beşinin XO Fonu’nuna özel olarak bir NFT koleksiyonu oluşturmakta.

The Weeknd ise şöyle söyledi:

Binance tamamen toplulukla, insanlarla ve kapsayıcılıkla ilgilidir. Ayrıca Kullanıcılara ve yenilikçi avantajlara odaklanmalarından etkilendim. Hatta Birlikte çalışmak çok mantıklıydı ve hayranların iyi bir amacı desteklerken yaratıcı bir alanda kriptoyu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kripto ile ilgili pek çok olasılık var ve bence bu sadece başlangıç.

Weeknd, Web3 alanına yabancı değil. Tom Brady’nin NFT platformu Autograph’ın yönetim kurulunda yer alıyor. Ayrıca Opensea’nın yanı sıra platformda da NFT’ler yayınladı. Metaverse gayrimenkul geliştiricisi/yatırımcısı Everyrealm’e Nisan ayında 60’tan fazla ünlü destekçiden yardım topladı. Hatta yardımların boyutu ise 87 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Yardımlar ile de kripto ödemeleri altyapı sağlayıcısı MoonPay’e yatırım yaptı. The Weeknd’in “After Hours Til Dawn” turu 8 Temmuz’da başlayacak. Binance.US, The Weeknd’in ABD’deki turunun resmi sponsorudur.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...