Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Weekend NFT Koleksiyonu İçin Binance ile Ortak Oldu!

Paylaş

The Weeknd yaklaşan “After Hours Til Dawn” dünya turu için Binance ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu. Bu ortaklıkta Binance, turun resmi sponsoru oldu. Ayrıca onu gelişmiş bir hayran deneyimi için Web3 teknolojisini entegre eden ilk küresel konser turu yapmaktadır. Binance, Kanadalı şarkıcının turu için ortak markalı tur ürünleriyle birlikte özel bir NFT koleksiyonu yayınlamak üzere The Weeknd tarafından kurulan yaratıcı girişimciler için Toronto merkezli bir düşünce merkezi ve topluluk inkübatörü olan HXOUSE ile işbirliği yaptı. Hatta sanal bilet taslaklarına sahip konser katılımcıları, kendilerine benzersiz hayran deneyimleri sağlayacak hatıra NFT’lerine erişebilir. Weekend NFT koleksiyonu ile birçok ihtiyaç sahibinin yardım almasını sağlayacak.

Böylece turun başlangıcını kutlamak için Binance bağış yapmaya karar verdi. WFP’nin ABD Dünya Gıda Programı tarafından yönetilen dünya çapındaki açlık noktalarındaki hayat kurtaran acil durum operasyonlarını destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan XO İnsani Yardım Fonu’na 2 milyon dolar bağışlayacak.

Binance Kurucu Ortağı Yi He konu ile ilgili şöyle söyledi:

The Weeknd’in turunun özel bir kripto ortağı olmaktan mutluyuz. Ayrıca hayranlara ve insanlara yeni bir caddede kripto ile etkileşim kurma yeteneği vermekten heyecan duyuyoruz. Kripto topluluk merkezlidir. Bu ortaklığın, yerel sanatçıları güçlendirmek hedefi mevcut. Ayrıca ana akım bir platform aracılığıyla geri vermek de dahil olmak üzere, içerdiğine inanıyoruz.

Weekend NFT ve WEB3 Dünyası İçin İstekli

XO İnsani Yardım Fonu, bu yılın başlarında Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP) Küresel İyi Niyet Elçisi olan Weeknd tarafından başlatıldı. Ayrıca Weeknd ve Binance, satışlarının yüzde beşinin XO Fonu’nuna özel olarak bir NFT koleksiyonu oluşturmakta.

The Weeknd ise şöyle söyledi:

Binance tamamen toplulukla, insanlarla ve kapsayıcılıkla ilgilidir. Ayrıca Kullanıcılara ve yenilikçi avantajlara odaklanmalarından etkilendim. Hatta Birlikte çalışmak çok mantıklıydı ve hayranların iyi bir amacı desteklerken yaratıcı bir alanda kriptoyu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kripto ile ilgili pek çok olasılık var ve bence bu sadece başlangıç.

Weeknd, Web3 alanına yabancı değil. Tom Brady’nin NFT platformu Autograph’ın yönetim kurulunda yer alıyor. Ayrıca Opensea’nın yanı sıra platformda da NFT’ler yayınladı. Metaverse gayrimenkul geliştiricisi/yatırımcısı Everyrealm’e Nisan ayında 60’tan fazla ünlü destekçiden yardım topladı. Hatta yardımların boyutu ise 87 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Yardımlar ile de kripto ödemeleri altyapı sağlayıcısı MoonPay’e yatırım yaptı. The Weeknd’in “After Hours Til Dawn” turu 8 Temmuz’da başlayacak. Binance.US, The Weeknd’in ABD’deki turunun resmi sponsorudur.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...