Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Wagmi-San NFT, Yeni NFT Mağazalarını Açtı

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. 10KTF mağazasının sevilen karakteri Wagmi-San NFT, yeni mağazanın artık işletmeye açıldığını duyurdu. Geçmişte büyük NFT PFP projeleri için aksesuarlar yaratan benzersiz girişim, 53 bin takipçisine bir tweet’te yeni mağazanın hizmete açıldığını ilan etti. “Yeni 10KTF Mağazasına Hoş Geldiniz” yazan tweet, 1250’den fazla beğeni aldı ve pek çok kişi bir sonraki adımda ne olacağını merakla beklemekte.

Mağaza, benzersiz bir metaverse ve NFT konseptidir. Dahası, sanatçının anonimliği sadece mağazanın gizemine katkıda bulunmakta. Ayrıca bu yaratıcı projenin arkasında dünyaca ünlü zanaatkar Wagmi-san var. New Tokyo’daki 10KTF mağazasında çalışan Wagmi-San, NFT’lerin 1/1 özel tasarlanan türevlerini oluşturmakta. 10KTF türevini almak için NFT’ye sahip olmanız önemlidir. Hatta sanatçı, en önemli NFT projelerinden bazıları için bu 1/1 NFT’leri yaratıyor. Buna BAYC, Cool Cats ve daha pek çok şey dahildir. Ayrıca ziyaretçiler, kapüşonlular, sırt çantaları, spor ayakkabılar ve diğer öğeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarlar arasından seçim yapabilmekte. Wagmi-San NFT koleksiyonu geçtiğimiz dönem içerisinde metaverse içerisinde ilgiyi üzerinde toplamayı başarmıştı. Şimdi ise tekrar aynı başarıyı yakalamak için 10 yeni mağaza açtı.

Wagmi-San NFT türev NFT’leri nasıl yaratıyor?

Wagmi, türev NFT’ler oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş bir ERC 721 uyumlu akıllı sözleşme kullanır. İşlem, bir cüzdanın 10KTF web sitesine bağlanmasını içerir. Bunu yalnızca NFT sahibi yapabilir, bu da onu özel bir süreç haline getirir.

Son olarak, 10KTF yakın zamanda bir NFT koleksiyonu için Gucci ile işbirliği yaptı. Bu, damlalar ve çok daha fazlası gibi gelecekteki yardımcı programlarla birlikte gelir. Yeni mağazayı ve Wagmi-San’ın yaratıcı zihninin bir sonraki adımda ne üzerinde çalıştığını görmek heyecan verici. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. Ayrıca 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...