Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Vogue NFT Satışa Çıkıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Decentral Art Pavilion, herkesi daha şaşırtıcı parçalarla şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer Vogue Portekiz, sembolik kapaklarından üçünü NFT olarak açık artırmaya çıkaracak. Seçilen Vogue kapakları şunları içerir: “İkonik”, “Beklemedeki Özgürlük” ve “Masal”.

Vogue NFT Kapaklar Hazır…

20 Haziran 2022’den önce Venedik’teki Palazzo Giustinian Lolin’i, Singularity sergisinde bu üç Vogue kapağını göreceksiniz. Bunlardan ikisinin rezerv fiyatı 1.5 ETH, “Freedom on Hold” teminatı ise 3.0 ETH fiyatında. Haberin yapıldığı sırada, kapaklar için hala aktif bir teklif yok. İlginç bir şekilde, Lighthouse Publishing bu kapakları Vogue markası için önemlerinden dolayı seçti. İlk olarak, “İkonik” sayı, Ekim 2017’de Vogue Portekiz’in yeniden lansmanına damgasını vurdu.

“Beklemede Özgürlük”, sosyal kuralların büyük bir dönüş yaptığı bir çağ için zamansız bir dönüm noktası. Sayı, Nisan 2020’de Covid-19 pandemisinin dünyanın çoğunu vurduğu dönemden. Böylece büyük bir kilitlenmeye neden olduğu zamanı ifa etmekte. Hatta bu kapak 3 kez basıldı ve yeniden yayınlandı. Hepsi göz açıp kapayıncaya kadar tükendi. Pandemi o kadar uzun sürdü ki en çok dikkat çeken kapaklardan biri olarak görülmekte.

Fakat “Masal” kapağı Vogue Portekiz’in en son sayısıdır. Çünkü bu konunun arkasındaki önemli mesaj, dünya bir peri masalı olmasa da sihre inanmanın her zaman mümkün olduğudur. Bugün olumsuzluklarla dolu bir dünyada önemli bir hatırlatma.

Vogue NFT’ler ve Singularity Sergisi

Singularity sergisi, günümüzde NFT’ler için en büyük aşamalardan biridir. Hatta etkinlikte, NFT alanında 80’den fazla önde gelen uluslararası sanatçıdan 200’den fazla muhteşem sanat eseri yer alıyor. Bunlar arasında Beeple, Coldie, Aaron Penne, Studio Drift, XCOPY, Raphael Lacoste, Trevor Jones, Maxim Zhestkov, Filip Custic, Matt DesLaurier ve daha birçokları yer alıyor. NFT sektöründe birçok anlamlı görsel kullanılmakta. Hatta tarihi anlar da son dönemlerde pazarda yerini almış bulunmakta. Çünkü bu görseller ileride tarihin orjinal anahtarı olacağına inanılmakta. Vogue NFT de bu konuyu ele almak için devrimsel kapaklarını bu alanda kullanıma açtı. Böylece gelecekte Vogue kapaklarının daha fazlası NFT olarak karşımıza çıkabileceğinin sinyali olarak görülmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...