Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Vogue NFT Satışa Çıkıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Decentral Art Pavilion, herkesi daha şaşırtıcı parçalarla şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer Vogue Portekiz, sembolik kapaklarından üçünü NFT olarak açık artırmaya çıkaracak. Seçilen Vogue kapakları şunları içerir: “İkonik”, “Beklemedeki Özgürlük” ve “Masal”.

Vogue NFT Kapaklar Hazır…

20 Haziran 2022’den önce Venedik’teki Palazzo Giustinian Lolin’i, Singularity sergisinde bu üç Vogue kapağını göreceksiniz. Bunlardan ikisinin rezerv fiyatı 1.5 ETH, “Freedom on Hold” teminatı ise 3.0 ETH fiyatında. Haberin yapıldığı sırada, kapaklar için hala aktif bir teklif yok. İlginç bir şekilde, Lighthouse Publishing bu kapakları Vogue markası için önemlerinden dolayı seçti. İlk olarak, “İkonik” sayı, Ekim 2017’de Vogue Portekiz’in yeniden lansmanına damgasını vurdu.

“Beklemede Özgürlük”, sosyal kuralların büyük bir dönüş yaptığı bir çağ için zamansız bir dönüm noktası. Sayı, Nisan 2020’de Covid-19 pandemisinin dünyanın çoğunu vurduğu dönemden. Böylece büyük bir kilitlenmeye neden olduğu zamanı ifa etmekte. Hatta bu kapak 3 kez basıldı ve yeniden yayınlandı. Hepsi göz açıp kapayıncaya kadar tükendi. Pandemi o kadar uzun sürdü ki en çok dikkat çeken kapaklardan biri olarak görülmekte.

Fakat “Masal” kapağı Vogue Portekiz’in en son sayısıdır. Çünkü bu konunun arkasındaki önemli mesaj, dünya bir peri masalı olmasa da sihre inanmanın her zaman mümkün olduğudur. Bugün olumsuzluklarla dolu bir dünyada önemli bir hatırlatma.

Vogue NFT’ler ve Singularity Sergisi

Singularity sergisi, günümüzde NFT’ler için en büyük aşamalardan biridir. Hatta etkinlikte, NFT alanında 80’den fazla önde gelen uluslararası sanatçıdan 200’den fazla muhteşem sanat eseri yer alıyor. Bunlar arasında Beeple, Coldie, Aaron Penne, Studio Drift, XCOPY, Raphael Lacoste, Trevor Jones, Maxim Zhestkov, Filip Custic, Matt DesLaurier ve daha birçokları yer alıyor. NFT sektöründe birçok anlamlı görsel kullanılmakta. Hatta tarihi anlar da son dönemlerde pazarda yerini almış bulunmakta. Çünkü bu görseller ileride tarihin orjinal anahtarı olacağına inanılmakta. Vogue NFT de bu konuyu ele almak için devrimsel kapaklarını bu alanda kullanıma açtı. Böylece gelecekte Vogue kapaklarının daha fazlası NFT olarak karşımıza çıkabileceğinin sinyali olarak görülmekte.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...