Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

VeVe NFT Nedir?

Paylaş

Dijital koleksiyonları seviyorsanız, muhtemelen NFT platformu VeVe NFT platformunu duymuşsunuzdur. İster pop kültürü, oyun, anime, spor veya film hayranı olun. VeVe’de herkes için bir şeyler var! Batman ve Marvel’den Hızlı ve Öfkeli, Star Trek, Jurassic Park, Disney ve daha fazlasına kadar VeVe, dünyanın en büyük markalarından bazılarının NFT’lerine sahiptir.

Veve NFT Bir Platform Mu?

Basitçe söylemek gerekirse VeVe, premium, lisanslı NFT koleksiyonları satın almak, satmak ve takas etmek için uygulama tabanlı bir pazar yeridir. Hem iOS App Store’da hem de Google Play Store’da mevcuttur. VeVe, hayranların her türden fandomdan benzersiz, türünün tek örneği dijital koleksiyonlara sahip olmasını kolaylaştırır.

VeVe, 2018 yılında bir şirket halini aldı. Singapur merkezli bir kripto para birimi şirketi olan ECOMI’nin bir yan kuruluşudur. ECOMI, premium lisanslı NFT dijital koleksiyon ürünlerini kitle pazarına getirmek için platformu oluşturdu.

VeVe ayrıca koleksiyonlarınızı tüm ihtişamıyla sergileyebileceğiniz özelleştirilebilmekte. Ve sanal showroomlar sunmakta. Ayrıca platformda, 3D koleksiyonlarınızı ArtırılmışGerçeklik (AR) özelliği ile görüntüleyebilmektesiniz. Sadece çevrenizi taramanız ve koleksiyonlarınızı istediğiniz yere AR’de bırakmak için dokunmanız yeterlidir. Ardından, onları istediğiniz gibi taşıyabilir, sosyal medyada yayınlayabilir, hatta başkalarına gönderebilirsiniz.

Bu yıl VeVe, VeVeVerse adlı kendi metaverse’ni başlatmaya hazırlanıyor. Şirkete göre, fanların ve koleksiyonerlerin yeni ve işbirlikçi bir koleksiyon dünyasında hak iddia edebilecekleri sürükleyici bir metaverse olacak.

ECOMI’nin web sitesine göre, VeVe NFT, kullanıcıların “sık, nadir veya türünün tek örneği dijital koleksiyonlar elde etmelerini” sağlıyor. Ayrıca sanal showroomlarda özelleştirebilmekte ve sergileyebilmekte. Alternatif olarak, diğer VeVe kullanıcıları ile koleksiyon satın alabilir, satabilir veya takas edebilirler.

Geçen yılın başlarında VeVe NFT, karbonsuz NFT madenciliği için Immutable X ile ortaklık kurmuştu. Aralık 2021’e kadar VeVe, tüm NFT’lerini Immutable X aracılığıyla yeniden basmayı tamamladı. Bu hareketle, tüm VeVe NFT’leri artık Ethereum’un Katman 2 çözümünde.

NFT sektöründe pastadaki pay artış göstermeye devam ediyor. Yüksek hacimli platformların NFT sektörü ile birlikte Metaverse’ye yönelimi ise NFT-Metaverse ilişkisinin gelecekte çok daha büyük olacağına bir işaret.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...