Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

VanEck NFT Trenine Atlamaya Karar Verdi

Paylaş

Spot Bitcoin (BTC) ETF’leri yok, bu yüzden NFT’ler olacak! The VanEck NFT, New York merkezli bir yatırım yönetimi firması sayesinde hayata geçmektedir. Yavaş yavaş borsada işlem gören fonlar konusunda uzmanlaştı. Ancak, Bitcoin (BTC) vadeli işlemleri ETF’sini listeledikten sonra, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), fiziksel ( spot) BTC içeren spot ETF’sinin listelenmesine itiraz etti. VanEck, NFT projesiyle ilgi odağına geri dönüyor.

VanEck NFT Koleksiyonu Yayınlayacak

Yatırım yönetimi şirketi VanEck, Metaverse’e dalmak için bin NFT’lik bir koleksiyon başlatmayı planlıyor. “VanEck Company NFT” adlı koleksiyon, Ethereum ağı üzerinde piyasaya sürülmektedir. Bu koleksiyon, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kurucu Babası, “Hammy” lakaplı Alexander Hamilton’ın bir karikatürü etrafında dönecek. Bu koleksiyonu oluşturmak için VanEck, NUMOMO adlı Güney Koreli NFT tasarım şirketi ile ortaklık kurdu.

VanEck NFT duyursu

Ayrıca, bu koleksiyonun amacı VanEck yatırımcıları için bir topluluk sağlamak ve dijital varlıkların faydasını göstermek. Aynı zamanda kripto para birimi sahiplerini eğitmektir. VanEck Community NFT kurucu ortağı JP Lee, bir basın bülteninde bu yeni koleksiyon hakkında şöyle konuştu:

“NFT’lerimizin tümü, gerçek bir tarih duygusu yaratmaya ve tartışma, tartışma ve topluluğu teşvik etmeye yardımcı olacak. Ayrıca çarpıcı 3D avatarlar ve anlatı tarzı videolar içerecek. “Hammy” karakterimiz, finansın dünü, bugünü ve geleceğinin olağanüstü bir rehberi olacaktır.

VanEck Topluluğu Koleksiyon İçin Yol Haritası

Koleksiyon, 3 nadirlik seviyesi içerecek:

  • 750 ortak NFT
  • 230 Nadir NFT
  • 20 Efsanevi NFT

Ayrıca her NFT türü, şirket tarafından sunulan etkinliklere ve avantajlara farklı erişim sağlayacaktır. Örneğin, faydaları şunlar olabilir: VanEck’in liderliğine erken erişim, şirket tarafından düzenlenen partiye özel erişim veya VanEck CEO’su Jan van Eck ile bir öğle yemeği.

Drop için kayıt yaptıran şanslı kişilere 2 Mayıs 2022 haftası boyunca NFT’ler cüzdanlarına gönderilmekte. Mayıs ayının sonunda, NFT’ler son versiyonlarına dönüşecek. Bundan sonra, NFT sahipleri Şirketin NFT ile ilgili iletişimlerini e-posta, Twitter veya YouTube aracılığıyla takip edebilmektedir.

Üstelik, sadece bir ay önce VanEck şirketi kripto meraklılarına iyi bir doz verdi. Gerçekten de, şirketin analistlerine göre, Bitcoin bir sonraki küresel rezerv varlık olabilir. Ayrıca 1,3 milyon ile 4,8 milyon dolar arasında bir fiyat aralığı öngörüyor.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...