Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ünlü Sanatçı Koleksiyonunu Binance NFT Platformunda Yayınlayacak

Paylaş

Nissi Ogulu, Londra merkezli Nijeryalı müzisyen-sanatçıdır. Binance NFT pazarında bir hayır kurumu için NFT koleksiyonu başlatmaya hazır. Özel ‘NFT For Good‘ koleksiyonu, Afrika’nın müzik mirasını ‘Ara Tribe’ enstrümanlarıyla keşfedecek. Binance Charity ile işbirliği içinde piyasaya sürülen koleksiyon, 30 Mayıs’ta çıkacak. Gelin, Nissi Ogulu’nun yardım amaçlı NFT koleksiyonunun ne olduğuna NFXHaber olarak inceledik.

Binance NFT Plaformunda Hangi Koleksiyon Yayınlanacak?

Nissi Ogulu’nun ‘Jigsaw Tribe’ başlıklı hayır kurumu NFT koleksiyonu, her biri bir yapboz parçası olarak resmedilen müzik ve yaşamın farklı yönlerini araştırıyor. Koleksiyondaki her NFT farklı nadirlik seviyelerinde ve fiyatlarda olacak.

Nissi Ogulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Beni heyecanlandıran şey, Afrika müziği. Hatta kültürün nihayet küresel müzik ve yaratıcılığın ayrılmaz bir parçası olarak çok zengin bir şekilde hak ettikleri ün ve başarıyı elde etmesi.

Yani koleksiyon, kıtanın canlı müzik geleneğini ve çok yönlü yaratıcı parlaklığını bu sefer hareketli bir şekilde dünyaya getirme konusundaki sanatsal yaklaşımım

Dahası, NFT koleksiyoncuları canlı etkinliklere ve sanat sergilerine erişim gibi ek avantajlar da alacak. Ek olarak, imzalı ve basılı dijital sanat eserlerinin bir faydası daha mevcut. Nissi Ogulu’nun gelecekteki NFT damlalarına erken erişim de yardımcı programların bir parçasıdır. Hayır amaçlı NFT müzayedesi 30 Mayıs’ta 12:00’de başlayacak. Ayrıca 20 Haziran’da 12:00’de kapanmaktadır.

Nissi Ogulu Kimdir?

Nissi Ogulu, Nijerya’nın Port Harcourt kentinde olağanüstü yaratıcı bir ailede dünyaya geldi. Aslında ağabeyi, Nijeryalı bir şarkıcı, söz yazarı ve performans sanatçısı olan Burna Boy’dur. Ayrıca, büyükbabası Benson Idonije bir Afrobeat ikonuydu. Nissi çeşitli medyumlarla çalışmış olsa da şu anda güzel sanatlara odaklanmaktadır. Çağdaş resimleri ve yenilikçi tasarımları ile ünlüdür.

Binance  NFT For Good Kampanyası Hakkında

Nissi Ogulu’nun NFT koleksiyonu, Binance Charity’nin NFT For Good Kampanyasının son düşüşü. Girişim, sanatçıların eserlerini “sosyal ve insani sorunları hedef alan anlamlı küresel eyleme” dönüştürmelerine olanak tanıyor. Kampanyada daha önce Jon Burgerman, Kristian Schmidt ve Muartive gibi sanatçılar yer aldı. Binance Başkan Yardımcısı ve Binance Charity Başkanı Helen Hai şöyle söyledi.

“Binance Charity’nin NFT for Good girişimi yaratıcıları, sanatlarını ve davalarını birbirine bağlıyor Jigsaw Tribe bunun bir başka heyecan verici örneği ve serinin gelenek ile teknolojiyi birleştirdiğini görmek çok güzel.

Yardım girişiminin bir parçası olarak, müzayededen elde edilen gelirin bir kısmı The Reach’i destekleyecek. Bu, Ogulu ailesi tarafından Nijerya’daki imkanları kısıtlı bireylere ayda 6.000 öğün yemek sağlamak için kurulmuş bir girişimdir. Sonuç olarak, Nissi Ogulu’nun yaklaşmakta olan hayır kurumu NFT koleksiyonu Binance’de dikkat edilmesi gereken heyecan verici bir düşüş!

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...