Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT koleksiyonu Oluşturan Ünlü Rapçi Kim?

Paylaş

NFT Koleksiyonu severlere bir müjde de Almanya’dan geldi. NFT piyasalarının yeni katılımcısı ise Avrupa’dan bir Rapçi. RAF Camora ismi ile tanınan ünlü yıldız 2021 yılında patlama yaptıktan sonra şimdi de NFT piyasasında erkenden yerini alıyor. Ünlü Rapçi RAF, hayranlarına ve koleksiyoncuları özel haklara sahip olan “Planet” projesiyle de girmek istediği mükemmel bir etkinlik.

Grafiklere göre, RAF Camora kripto alanına hücum etmek istiyor. Yarın, 22 Nisan Cuma, rapçi ilk NFT koleksiyonu “Planet”i piyasaya sürdü. Çeşitli münhasır haklara sahip toplam 5.555 NFT satışa çıkartıldıktan sonra hızla satın alınmaya başlandı. Satılan NFT’lerin 3 ayrı türde inceleniyor.

RAF Camora NFT Koleksiyonu Oluşturdu

RAF Camora ve NFT koleksiyonu

NFT projesi, RAF’ın en son başarısına dayanıyor. 2021 yılında elde ettiği başarılar ve ün onu bugüne getirdi. Ayrıca bu NFT satışı Raf Camora’nın yeni çıkacak teklisinin bir adet sahip olmanızı da sağlayacak. Raf Camaro, verdiği röportajda projeyi şöyle açıklıyor. ”NFT’leri ilk duyduğumda, hemen kulağa geleceğe benziyor ve gelecek gibi gelen her şey beni ilgilendiriyor diye düşündüm. RAF, “Kimse yolculuğun tam olarak nereye gideceğini bilmiyor, ancak birkaç yıl önce kimse sosyal medyanın önemini hayal edemezdi.” dedi.

NFT koleksiyonu üç nadirlik düzeyine ayrılmıştır. 5.555 jetondan 5.200 Orijinal (OG), 350 Nadir ve beş Efsanevi jeton vardır. OG jetonları ile alıcılar, RAF’ın “Mein Planet” şarkısı, özel çekilişlere katılım hakkı kazanıyor. Ayrıca “Zukunft” altın plakasının sertifikalı bir parçası ile çevrimiçi oynatıcıya erişebilecekler. Nadir NFT’ler ayrıca sınırlı sayıda ürün veya 50 orijinal RAF şarkı notundan birini içerir. Bununla birlikte VIP ömür boyu konser biletleri, efsanevi NFT’lerle bağlantılıdır ve ömür boyu her RAF Camora konserine ücretsiz erişim sağlar.

Bir NFT sahibi olarak, belirli avantajların haftada bir kez çekildiği eşantiyonlara otomatik olarak katılırsınız. Stüdyo seansları, tanışma ve selamlaşma veya RAF Camora ile bir Ferrari’ye binme dahil. NFT’ler, her biri 155 Euro’luk bir fiyata yüzleri kapalı olarak satılmaktadır. Ancak yerleşimden sonra, çeşitli NFT tasarımlarına yansıyan nadirliklerini ortaya çıkarırlar.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...