Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

NFT koleksiyonu Oluşturan Ünlü Rapçi Kim?

Paylaş

NFT Koleksiyonu severlere bir müjde de Almanya’dan geldi. NFT piyasalarının yeni katılımcısı ise Avrupa’dan bir Rapçi. RAF Camora ismi ile tanınan ünlü yıldız 2021 yılında patlama yaptıktan sonra şimdi de NFT piyasasında erkenden yerini alıyor. Ünlü Rapçi RAF, hayranlarına ve koleksiyoncuları özel haklara sahip olan “Planet” projesiyle de girmek istediği mükemmel bir etkinlik.

Grafiklere göre, RAF Camora kripto alanına hücum etmek istiyor. Yarın, 22 Nisan Cuma, rapçi ilk NFT koleksiyonu “Planet”i piyasaya sürdü. Çeşitli münhasır haklara sahip toplam 5.555 NFT satışa çıkartıldıktan sonra hızla satın alınmaya başlandı. Satılan NFT’lerin 3 ayrı türde inceleniyor.

RAF Camora NFT Koleksiyonu Oluşturdu

RAF Camora ve NFT koleksiyonu

NFT projesi, RAF’ın en son başarısına dayanıyor. 2021 yılında elde ettiği başarılar ve ün onu bugüne getirdi. Ayrıca bu NFT satışı Raf Camora’nın yeni çıkacak teklisinin bir adet sahip olmanızı da sağlayacak. Raf Camaro, verdiği röportajda projeyi şöyle açıklıyor. ”NFT’leri ilk duyduğumda, hemen kulağa geleceğe benziyor ve gelecek gibi gelen her şey beni ilgilendiriyor diye düşündüm. RAF, “Kimse yolculuğun tam olarak nereye gideceğini bilmiyor, ancak birkaç yıl önce kimse sosyal medyanın önemini hayal edemezdi.” dedi.

NFT koleksiyonu üç nadirlik düzeyine ayrılmıştır. 5.555 jetondan 5.200 Orijinal (OG), 350 Nadir ve beş Efsanevi jeton vardır. OG jetonları ile alıcılar, RAF’ın “Mein Planet” şarkısı, özel çekilişlere katılım hakkı kazanıyor. Ayrıca “Zukunft” altın plakasının sertifikalı bir parçası ile çevrimiçi oynatıcıya erişebilecekler. Nadir NFT’ler ayrıca sınırlı sayıda ürün veya 50 orijinal RAF şarkı notundan birini içerir. Bununla birlikte VIP ömür boyu konser biletleri, efsanevi NFT’lerle bağlantılıdır ve ömür boyu her RAF Camora konserine ücretsiz erişim sağlar.

Bir NFT sahibi olarak, belirli avantajların haftada bir kez çekildiği eşantiyonlara otomatik olarak katılırsınız. Stüdyo seansları, tanışma ve selamlaşma veya RAF Camora ile bir Ferrari’ye binme dahil. NFT’ler, her biri 155 Euro’luk bir fiyata yüzleri kapalı olarak satılmaktadır. Ancak yerleşimden sonra, çeşitli NFT tasarımlarına yansıyan nadirliklerini ortaya çıkarırlar.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...