Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ünlü Rapçi NFT Sektöründe Giderek Büyüyor!

Paylaş

Amerikalı rapçi Snoop Dogg’un oğluyla birlikte ortak olarak Food Fighters Universe’e katıldığı doğrulandı. Böylece dünyanın ilk NFT restoran grubu oldu. Grubun ekibi Bored & Hungry restoranın arkasında. Snoop Dogg’un NFT sektöründeki ilk hamlesi bu değil.

Hip-hop efsanesi Snoop Dogg, Alpha Doggz’u yaratmak ve şarkılarını duyurmak için elektronik müzik yıldızı Steve Aoki ile ortaklık kurmuştu. Ayrıca anlaşmaya göre ikili, Snoop Dogg şarkılarını, Gala Music üzerinde özel olarak yayınlayacaktı. Snoop Dogg için NFT sektörü bununla da kalmadı. Rap müziği efsanesi, sektörde aktif rol almakta. Aynı zamanda piyasada birçok sanatçıya doğrudan ya da dolaylı destek verdiği görülmekte. Bu bile sadece rap alanında değil NFT alanında da Snoop Dogg’un ne kadar güçlü olduğunu göstermekte.

Snoop Dogg ve NFT Alter Cozomo De Medici, başka bir NFT koleksiyonu olan Rekt Guy NFT’lerine destek gösteriyor. NFT ve metaverse alanındaki tüm haberler için NFXhaber‘i takip etmeyi unutmayın.

Snoop Dogg NFT Koleksiyonu İçin Food Fighters ile Ortak Oldu

Web3 alanında Champ Medici olarak bilinen oğlu Cordell Broadus’un yanı sıra Snoop Dogg’da çok aktif. Hatta Snoop’un Dr Bombay’s Sweet Exploration ile ortak olarak Food Fighters Universe’e katılmakta. Açıklığa kavuşturmak gerekirse, Dr Bombay’s, Snoop’un Bored Ape Yacht Club NFT’sine dayanan sürükleyici perakende deneyimidir. FFU şemsiyesi altında Los Angeles’ta yakında açılması beklenmekte.

Özellikle, Snoop Dogg’un oğlu Champ Medici, ortaklık hakkında şöyle konuştu:

Long Beach’te Bored & Hungry ile yaptıklarını gördüm. Bu adamlarla çalışmamız lazım dedim. Onları şahsen tanımadan aşağı indim. HATTA Nisan’daki büyük açılışlarında konuştum çünkü ben çok inandım. Hatta Food Fighters Universe, gıda ve Web3 arasında köprü kuruyor ve NFT’ler için gerçek hayattaki yardımcı programla bir çığır açıyor. Restoran endüstrisinin geleceği. Babam ve ben, ekibe katılmaktan ve Dr. Bombay’ı hayata geçirmek için uzmanlıklarını kullanmaktan heyecan duyuyoruz.

Food Fighters Universe Hakkında Bilinmesi Gerekenler

FFU, Orange County’li girişimciler Andy Nguyen, Kevin Seo ve Phillip Huynh tarafından Mart ayında kurulmakta. Ayrıca NFT temalı ilk restoran olan ‘Bored & Hungry’nin arkasındaki ekiptir. Food Fighters Universe, bu ay The Food Fighters NFT koleksiyonunu da piyasaya sürüyor. Açıklığa kavuşturmak için, ETH blok zincirinde 10.000 benzersiz token olarak ayarlandı. FFU, NFT’lerinin satışından sağlanan fonla restoranlar geliştirecek. Ayrıca NFT sahiplerine özel deneyimler, ücretsiz yemek ödülleri ve diğer avantajlar sunacak.

Andy Nguyen ise konuyla ilgili olarak şöyle söyledi:

Snoop ve Cordell’in Food Fighters Universe’de yer alacağı için çok heyecanlıyız. Hatta bu, Web3 restoran grubumuzdan gelen birçok konseptin ilki ve Dr. Bombay ve Champ Medici’den daha iyi ortaklar isteyemezdik.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...