Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Ünlü İkizler Yeni Projesi Moodies NFT Piyasaya Çıkıyor!

Paylaş

Ödüllü karikatüristler ve ikiz kardeşler Asaf ve Tomer Hanuka yeniden bir araya geliyor. Bu sefer “Moodies” adlı yepyeni bir NFT ürün yelpazesini piyasaya sürecekler. NFXHaber olarak Moodies NFT koleksiyonunu sizin için inceledi!

Moodies NFT Çeşitleri Nedir?

Moodies NFT için bilgiler şu an için görece az. Ancak Moodies esas olarak 401 NFT’den oluşan bir duygusal karmaşıklık grubudur. Tuhaf sanat eserlerini deneyen topluluk, semboller ve hikaye anlatımı yoluyla insan duygularını tasvir ediyor. Ayrıntıların kıtlığına rağmen, Moodies NFT fanatikleri arasında bilinirlik kazanmakta. Sadece 2 gün önce, resmi Discord’unda yalnızca 148 üyesi vardı. Şimdi ise Discord’a üye olan 12 binden fazla üye var. Görünüşe göre burada bir bir ilgi artışı çok açık. Moodies’e kayıt olmak ise birçok koleksiyondan daha kolay. Moodies NFT resmi web sitesinde ETH cüzdanınız kaydetmeniz yeterlidir ve hepsi bu kadar. Girişimdeki yerinizi korumak için herhangi bir türde Discord üyelik zorunluluğu yok.

Moodies’in arkasındaki yaratıcılar kimler?

Bahsettiğimiz gibi, Moodies NFT’leri ödüllü karikatüristler ve ikiz kardeşler Asaf ve Tomer Hanuka tarafından yaratılmıştır. İsrail’li yetenekli sanatçılar ve kariyerleri boyunca çalışmaları için bir dizi ödül almayı başardılar. Örnek olarak, Asaf’ın otobiyografik komedyeni The Realist, 2010 yılında İllüstratörler Derneği’nden Altın madalya, İletişim Sanatları Yıllığı’ndan Mükemmellik Ödülü ve 3X3’ten Gümüş madalya kazandı. Ayrıca, büyük üreticilerle de çalışıyor. Nike Inc., Fortune, The New York Instances ve daha fazlasının beğenilerinden bahsediyoruz.

Tomer mesleğinde etkili bir şekilde çok fazla başarı kaydetti. Society of Illustrators, Society of Publication Designers ve “Amerikan İllüstrasyon” ve “Baskı” dergilerinden çok sayıda madalya kazandı. İkiz kardeşi Asaf gibi, eserleri The New York Instances ve Time Journal gibi seçkin gazetelerde yer alıyor.

Bu durumda, o Moodies NFT’lerinin sanat eserlerine bakılacak çok şey var. En yeni Discord duyurusuna göre, ekip önümüzdeki günlerde girişim yol haritası, NFT avantajları ve ortaklıklar hakkında ekstra veriler açıklayacak. Ortamda olanlar için, şimdi yerinizi almaktan ve güncellemeler için Discord’larının takibinden avantaj sağlayabilirsiniz.

NFT ve metaverse sektöründe birçok koleksiyon yatırımcısına son dönemlerde zarar ettirdi. Bu sebeple yatırım yaparken çok daha dikkatli olmalısınız. Hatta yatırım yaparken ürünlerinizin gelecekteki değerlerini kendinizce tahmin etmelisiniz. Bu yüzden zarar eden yatırımcı sayısı son dönemlerde giderek artmakta.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...