Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

UFC Strike NFT Sektörüne İkonik Anlar İle Giriyor

Paylaş

UFC Strike NFTs, Ultimate Fight hayranlarına en sevdikleri MMA dövüşçülerinden en iyi dövüş anlarını toplamanın benzersiz bir yolunu sunuyor. Bu spor NFT’leri projesi, UFC’nin en büyük isimlerinin NFT video kliplerini toplamanıza fayda sağlamaktadır. Ayrıca en büyük nakavt hitlerinden bazılarına ulaşmanıza imkan tanır.

Video klip NFT koleksiyonları, Connor Mcgregor, Khabib Nurmagomedov, Isreal Adesanya gibi tüm favori MMA UFC dövüşçülerinizi ve daha fazlasını içerir. Video klipler, UFC’nin ikonik anlarının veya anlarının tarihi gibidir.

Ayrıca, UFC Strike, yeni bir NFT düşüşünün yayınlanmasıyla her yeni dövüş turuna eşlik edecek.

UFC son 274 NFT’yi, 3 Mayıs 2022’de yayınladılar ve kısa süre sonra tükendi. Ancak artık UFC Strike pazarından satın alabilirsiniz.

UFC Strike Kimin?

UFC NFT’leri, Dapper Labs ile UFC’yi yöneten şirket arasındaki bir ortaklık sayesinde ortaya çıktı. Dapper Labs’ı önceki spor ortaklıklarından tanıyor olabilirsiniz. Bunlar arasında NBA ile son derece başarılı NBA Top Shots ortaklığı da var.

625 milyondan fazla hayran ve 178 milyon sosyal medya takipçisi ile UFC’nin kendisinin herhangi bir tanıtıma ihtiyacı olmamalı . Ancak, bir kayanın altında yaşıyorsanız, UFC dünyanın en popüler MMA organizasyonudur.

UFC Strike şirketi ilk düşüşünü 23 Ocak 2022’de yaptı ve hayranlarla anında bir başarı elde etti. Proje, satıştan 6 milyon dolar kazandı. Görünüşe göre birçok hayran UFC NFT’leri istiyor.

UFC Strike NFT Paketlerini Nasıl Satın Alırsınız?

Dapper Labs, Flow adlı kendi blok zincirine sahiptir, bu nedenle Moment paketleri satın almak ve satmak oldukça kolaydır.

İlk olarak, Dapper’ı ziyaret etmeniz ve bir e-posta adresi ve şifre ile bir Dapper hesabı açmanız gerekecek . Ardından, hesaba para yatırmak ve hesabı bağlamak için bir banka hesabı eklemeniz gerekir. Bundan sonra, bir sonraki UFC Moment düşüşü gerçekleştiğinde UFC Strike web sitesinin Moment paketi sayfasında olmak meselesidir.

Ardından, paket sayfasında bekleyin. Orada, genel olarak ne kadar beklemeniz gerekebileceğini söyleyen bir kayıt göreceksiniz.

Dijital MMA spor paketleri satın alma sırası size geldiğinde, bir ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada cüzdanınızı kullanarak ödeme yapacaksınız. İşlem tamamlandıktan sonra UFC Strike paketinizi açabilir ve UFC dijital hayranları topluluğunun bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca her paket, değişen nadirlik derecelerinde UFC dövüşlerinden 3 an içermekte.

UFC Strike’ın NFT Koleksiyon Nadirliği

Herhangi bir NFT’de olduğu gibi, koleksiyon kıtlığı, hayran katılımı yaratmada önemli bir rol oynar. UFC Strike farklı değil ve 5 nadirlik seviyesine sahip. Burada en yaygın NFT’lerden en nadir NFT’lere kadar dijital anları listeliyoruz.

  • Fandom: Toplam Anlarda tavan yok
  • Yarışmacı:  10.000 ile 25.000 arasında bir basım
  • Chalenger: 250 ila 999 Moment basılmakta
  • Şampiyon: 25 ila 99 NFT üretilmekte.
  • Ultimate: En nadir dijital MomentsUFC Strike Marketplace’ten 10’dan fazla basılamaz

Ne yazık ki, Paketler sayfasında olsanız bile Moments Pack garantili değilsiniz. Ancak, kaybederseniz her şey kaybolmaz. Savaşçı Anlarınızı takas edebileceğiniz ikincil bir pazar var.

Bir ‘dövüş anını’ seviyorsanız veya pazarda en sevdiğiniz UFC dövüşçüsüne rastlarsanız, cüzdanınızı bağlamanız ve işlemi onaylamanız yeterlidir. Bingo, artık dijital cüzdanınızda UFC savaşçısı Moment’iniz var.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...