Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Toy Boogers NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Toy Boogers’ın sanatçısı ve kurucusu Doug, hepimizin ilişki kurabileceği Toy Boogers NFT koleksiyonunu bize getiriyor. NFXHaber olarak Boogerverse’e derin bir dalış yapalım.

Toy Boogers NFT, Tamamen El Yapımı!

Evet doğru duydunuz, 3.333 adet %100 el yapımı yaratık! Bilgisayar tarafından oluşturulan PFP koleksiyonlarının çoğunun aksine, Doug oturdu ve nitelikleri tek tek çizdi. Kombinasyonların her birinin sanatsal ve ustaca birbirine iyi uyduğundan emin olmak için zaman ayırdı. Bir ton başka oyuncakla birlikte toplam yaklaşık 100 farklı kafa ve 50 farklı gövde var.

Sümüklerin resme nasıl girdiği burada. Bir grup NFT degeni, kendilerini fiziksel olarak metaverse’e taşımak için özel bir ışınlanma teknolojisi geliştiriyorlardı. Bir şekilde, makinenin odak kristaline bir sümük bulaştı. Bu kritik ama hoş bir arızaya neden oldu. Işınlandıkça hepsi karıştı ve yeniden düzenlendi ve yeni bir NFT koleksiyonu haline geldi. Ve Toy Boogers çıktı…

3.333 Booger’a ek olarak, ekip yakın zamanda 1.111 yeni Kitbash Booger’ı piyasaya sürdü ve Booger ailesini etkin bir şekilde genişletti. Yeni sürüm, Toy Boogers, Deadfellaz, Cool Cats ve Robotos arasındaki bir işbirliğidir. Şu anda, tükenmiş koleksiyon yalnızca ikincil piyasada mevcuttur.

Toy Boogers’ın Geleceği

Yakında Toy Boogers’ı içeren bir animasyon dizisi olacak. Smilesss NFT’lerin yanı sıra, TIME Studios bu şovları yakın gelecekte yayınlamaya çalışacak. Bu, farklı toplulukları ve nesilleri kapsayan, dijital ve fiziksel olarak markayı büyütmeye yönelik girişimlerden biridir. Ayrıca Booger ürünleri de yolda olacak. Ana akım izleyiciyi çekmenin yolu.

2 düşüşten sonra, piyasada hala sadece 4.444 NFT var. Projede bir münhasırlık ipucu olsa da, topluluktaki birçok aktif katılımcı hala dahil olmak için bir şans istiyor. Bu nedenle ekip, 1 ücretsiz NFT ve bir izin verilenler listesi aracılığıyla aileyi genişletmek istiyor. başka bir NFT koleksiyonu. Mevcut her Booger bu avantajları elde edecek ve aileyi genişletmek için onu elinde tutmak mı yoksa satmak mı istediklerine karar verebilirler.

Ayrıca Doug, Toy Boogers evreninin uzun vadeli genişlemesi üzerinde çalışmak üzere Web3 geliştirme ekibi Pagzi Tech Inc ile anlaştı. Ayrıca son birkaç aydır farklı metaverse topraklarını süpürüyorlar. Ardından, bu farklı platformlar için çeşitli meta veri deposu varlıkları oluşturacaklar. Şimdiye kadar, meta veriye yürüyüşleriyle ilgili bildiğimiz tek şey bu. Şimdilik Boogerverse’de her şey gün ışığı ve gökkuşakları gibi görünüyor, yaklaşan düşüşün getireceği şeyler için heyecanlıyız.

Benzer Yazılar

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...

Milady Maker NFT Projesindeki İstismar Krizi: NFT Taban Fiyatında Şok Düşüş

Milady Maker adlı bir NFT projesi, Ethereum ekosisteminde yaşanan...

Animoca Brands, Mocaverse Web3 Projesi İçin 20 Milyon Dolarlık Yatırım Turunu Tamamladı

Animoca Brands, 11 Eylül tarihinde Mocaverse platformunun gelişimini hızlandırmak...

Blur, Opensea’yi Geride Bırakarak NFT Dünyasında Yeni Bir Lider Haline Geliyor

Opensea, NFT dünyasında artık en büyük oyuncu değil mi?...

Cristiano Ronaldo’nun NFT’ler Hakkında Yalan Makinesi Testi: Futbolun Yıldızı Gelecekteki Koleksiyonlarından Bahsetti

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo, futbol hakkında çeşitli soruların yanıtını...