Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Town Star NFT Nedir?

Paylaş

Town Star NFT Nedir? Nasıl Alınır?

Town Star NFT nedir? Town Star NFT, Farmville kurucularının geliştirdiği merkeziyetsiz çiftlik ve şehir inşa etme oyununda kullanılan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Town Star NFT nedir, ne için kullanılır, nasıl alınır gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. NFXhaber olarak, koleksiyonu merak eden okurlarımız için hazırladık. Gelin bu benzersiz sanat eserlerini birlikte inceleyelim.

Town Star NFT nedir?

Proje, önde gelen oyun şirketi Zynga’nın kurucularından biri tarafından geliştirilmiştir. Town Star oyununun NFT koleksiyonudur. Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen Town Star, bir çiftlik ve kasaba inşa etme oyunudur. Gala Blockchain üzerine inşa edilen ve play-to-earn (oyna-kazan) modelini benimseyen oyun, kullanıcıları oyun oynamaları karşılığında ödüllendirir. Oyuncular, çiftliklerini geliştirerek ve görevleri tamamlayarak Town Star (TOWN) ödülleri kazanır. Town Star’ın NFT koleksiyonu ise, oyun içerisinde kullanılabilen çeşitli benzersiz NFT’den oluşur. NFT, değiştirilemez token anlamına gelir. Bu varlıklar, kripto paralardan farklı olarak, yalnızca bir sahibi olan benzersiz dijital öğelerdir.

Town Star NFT, Gala Blockchain üzerinde oluşturulmuştur. Ancak, en popüler NFT ağı olan Ethereum cüzdanları ile 1:1 entegrasyona sahiptir. Bu, NFT sahiplerinin varlıklarını yalnızca oyunda değil, gelir elde etme amacıyla da kullanabileceği anlamına gelir. NFT’lerini satmak isteyen kullanıcılar, varlıklarını projenin web sitesindeki NFT pazarı dışında, Ethereum tabanlı NFT pazarlarında da satabilmektedir.

Town Star NFT ne sunmaktadır?

Town Star oyunu içerisinde kullanılan Town Star NFT’leri, sahiplerine oyun içerisinde çeşitli avantajlar ve özellikler sunan öğeleri içerir. Bu NFT’ler, işlemlerinizi otonom hale getirmek için botları, çiftliğinizdeki mahsulleri depolayabilmeniz için ambarları, tarlanızı kullanmadan pasif bir biçimde mahsul elde etmenize olanak tanıyan stantları, enerji elde etmenizi sağlayan güneş panelleri ve avatarınızı özelleştirmenizi sağlayan aksesuarları içerir.

NFT’ler, oyunun pazarı veya Ethereum tabanlı pazarlar aracılığıyla satın alınabilmektedir. NFT’ler, nadirlik seviyelerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Daha nadir olan ürünler, daha pahalıya satılır. NFT sahipleri, nadirlik seviyesine göre değer biçtikleri varlıklarını, ETH, GALA ve TOWN gibi kripto para birimlerine karşılık olarak satabilir.

Tüm bunlara ek olarak NFT sahipleri, oyundaki çeşitli görevleri hızlıca tamamlayarak Town coin ödülleri kazanabilmektedir. TOWN coin, kripto para borsalarında işlem görebilen bir tokendir. İsteyen kullanıcılar, TOWN varlıklarını, satarak kazanç elde edebilmektedir.

Town Star NFT nasıl alınır?

Town Star NFT satın almak için birden fazla yol bulunmaktadır. İlk yol, Gala Games’in Town Star pazarıdır. Bu pazarda kullanıcılar, Blockchain oyununun yardımcı tokeni olan TOWN ile NFT satın alımı gerçekleştirebilmektedir.

Bunun yanında NFT’ler, Ethereum cüzdanlarına entegre edilebilmektedir. Bu, NFT’lerinin OpenSea gibi Ethereum tabanlı ikincil pazarlarda da bulunduğu ve satıldığı anlamına gelir. Bu yöntemle satın almak isteyen kullanıcılar, OpenSea hesabı açıp Ethereum cüzdanlarını entegre ederek, GALA veya ETH karşılığında NFT satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...