Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Tom Hiddleston NFT Sektörüne Sesi İle Giriyor

Paylaş

Marvel Sinema Evreninde İskandinav yaramazlık tanrısı Loki rolüyle popüler olarak tanınan oyuncu NFT sektörüne girdi. Kısaca Tom Hiddleston, NFT sektörüne giriyor. Hiddleston ekranda ve ekran dışında her zaman sevimli bir oyuncu olmakta. Yakında, pop art aracılığıyla gösterilecek bir dizi Tom Hİddleston NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Blok zincirinde yer alan bu üçlü özellikli multi-medya NFT projesine Masters Audio Art Collection denmekte. Uçtan uca Web3 ve blok zinciri çözümleri geliştiricisi olan OWNFT World projede var. Proje OWNFT Studio’nun ilerici dijital sanatçılarıyla bir araya gelen ünlülerin özel ses kayıtlarından oluşturulmakta.

Masters Audio Art Collection NFT’leri, üç kişiden sanatsal yaratıcılığın bir koleksiyonudur. Şiiri yazan şair, onu okuyan ünlü ve her şeyi benzersiz bir pop art NFT’ye bağlayacak pop art sanatını resimleyen sanatçı.

Tom Hiddleston NFT Piyasasına Resmen Giriş Yaptı

Tom Hiddleston NFT koleksiyonunda aktör, Philip Larkin’in “The Mower”. Robert Frost’un “The Road Not Taken” ve John Clare’in “I am”. Dahil olmak üzere en sevdiği 12 klasik şiirinden alıntılar yapmakta. Tam şiir kayıtları, Ximalaya FM, SoundCloud ve Youtube’da 700 milyondan fazla kez yayınlandı. Bununla birlikte, sunulan bu özel NFT sanatları, Tom’un kayıt stüdyosunda benzersiz fotoğraflarından koleksiyondan oluşturulmakta. Ayrıca alıcıları görsel ve işitsel olarak şiirlerde ifade edilen bir duygu yolculuğuna çekmeyi amaçlamaktadır.

Pop art, 1950’lerde ortaya çıktı. Andy Warhol tarafından önemli ölçüde alakalı hale getirilen bir sanat hareketidir. Pop art hareketinden ilham alan The Masters Audio Art Collection, kültürel ikonları kendi alanlarının ustaları olarak kutlamayı amaçlıyor. Oluşturma teknikleri sanatı sayesinde, her sanat eseri sese karışmaya hazırlanmakta. Böylece alıcılar konuşulan her kelimeyi bir şekilde hissedebilirler. Titizlikle küratörlüğünü yaptığı bu 360 NFT, hem dijital sanatseverleri hem de hayranları hedef alan, zamanı ve kültürel ilerlemeyi aşan performans sanatı becerilerinin ustalığını kutlamak için planlanan bir koleksiyon.

NFT sanatını toplamak ve bin yıllık sanatların dijital eğitimini desteklemek için kurulan Lian Group’un Lian Vakfı’nın Başkanı Fiorenzo Manganiello’ya göre.

“Masters Audio Art, ikonik pop art NFT’leri alanında ortaya çıkan yeni bir trende öncülük ediyor”.

Koleksiyonun özel bir incelemesi için davet edildikten sonra. “Ünlü pop sanatının özgünlüğünü ve korunmasını sağlamak için geleneksel sanatları zaman ve ortam yoluyla blok zincirinde birleştirmeye doğru ilerliyorlar.” Tom Hiddleston NFT koleksiyonu sahipleri ayrıca insanları yaklaşan Ploutus platformu OWNFT’den faydalanmaktadır. Siteye ek olarak, Ploutus uygulaması artırılmış gerçeklik (AR) ve NFT sahipleri için etkileşimlerle dolu olacak.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...