Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Tom Hiddleston NFT Sektörüne Sesi İle Giriyor

Paylaş

Marvel Sinema Evreninde İskandinav yaramazlık tanrısı Loki rolüyle popüler olarak tanınan oyuncu NFT sektörüne girdi. Kısaca Tom Hiddleston, NFT sektörüne giriyor. Hiddleston ekranda ve ekran dışında her zaman sevimli bir oyuncu olmakta. Yakında, pop art aracılığıyla gösterilecek bir dizi Tom Hİddleston NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Blok zincirinde yer alan bu üçlü özellikli multi-medya NFT projesine Masters Audio Art Collection denmekte. Uçtan uca Web3 ve blok zinciri çözümleri geliştiricisi olan OWNFT World projede var. Proje OWNFT Studio’nun ilerici dijital sanatçılarıyla bir araya gelen ünlülerin özel ses kayıtlarından oluşturulmakta.

Masters Audio Art Collection NFT’leri, üç kişiden sanatsal yaratıcılığın bir koleksiyonudur. Şiiri yazan şair, onu okuyan ünlü ve her şeyi benzersiz bir pop art NFT’ye bağlayacak pop art sanatını resimleyen sanatçı.

Tom Hiddleston NFT Piyasasına Resmen Giriş Yaptı

Tom Hiddleston NFT koleksiyonunda aktör, Philip Larkin’in “The Mower”. Robert Frost’un “The Road Not Taken” ve John Clare’in “I am”. Dahil olmak üzere en sevdiği 12 klasik şiirinden alıntılar yapmakta. Tam şiir kayıtları, Ximalaya FM, SoundCloud ve Youtube’da 700 milyondan fazla kez yayınlandı. Bununla birlikte, sunulan bu özel NFT sanatları, Tom’un kayıt stüdyosunda benzersiz fotoğraflarından koleksiyondan oluşturulmakta. Ayrıca alıcıları görsel ve işitsel olarak şiirlerde ifade edilen bir duygu yolculuğuna çekmeyi amaçlamaktadır.

Pop art, 1950’lerde ortaya çıktı. Andy Warhol tarafından önemli ölçüde alakalı hale getirilen bir sanat hareketidir. Pop art hareketinden ilham alan The Masters Audio Art Collection, kültürel ikonları kendi alanlarının ustaları olarak kutlamayı amaçlıyor. Oluşturma teknikleri sanatı sayesinde, her sanat eseri sese karışmaya hazırlanmakta. Böylece alıcılar konuşulan her kelimeyi bir şekilde hissedebilirler. Titizlikle küratörlüğünü yaptığı bu 360 NFT, hem dijital sanatseverleri hem de hayranları hedef alan, zamanı ve kültürel ilerlemeyi aşan performans sanatı becerilerinin ustalığını kutlamak için planlanan bir koleksiyon.

NFT sanatını toplamak ve bin yıllık sanatların dijital eğitimini desteklemek için kurulan Lian Group’un Lian Vakfı’nın Başkanı Fiorenzo Manganiello’ya göre.

“Masters Audio Art, ikonik pop art NFT’leri alanında ortaya çıkan yeni bir trende öncülük ediyor”.

Koleksiyonun özel bir incelemesi için davet edildikten sonra. “Ünlü pop sanatının özgünlüğünü ve korunmasını sağlamak için geleneksel sanatları zaman ve ortam yoluyla blok zincirinde birleştirmeye doğru ilerliyorlar.” Tom Hiddleston NFT koleksiyonu sahipleri ayrıca insanları yaklaşan Ploutus platformu OWNFT’den faydalanmaktadır. Siteye ek olarak, Ploutus uygulaması artırılmış gerçeklik (AR) ve NFT sahipleri için etkileşimlerle dolu olacak.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...