Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Todd Tery NFT İle Birlikte Hayatımıza Geri Dönüyor

Paylaş

Grammy adayı DJ Todd Terry, yeni NFT platformu VINCI’de dijital sanat eserleri satan sanatçılardan olacak. Yakında piyasaya sürülecek olan Avrupa dijital sanat pazarı VINCI’nin hazırladığı birçok yüksek profilli ortaklıktan biridir. Todd Tery NFT koleksiyonu ile birlikte tekrar hayatımıza tekrar geri dönüşü sağlamış olmakta.

VINCI, öncelikle müzik ve sanata adanmakta olan bir NFT platformu olmayı amaçlamaktadır. Sanatçılar, NFT’leri her yeniden satıldığında yeniden satış fiyatının bir yüzdesini telif ücreti olarak alacaklardır. Koleksiyoncular, en sevdikleri sanatçıya ait sanat eserine sahip olmanın yanı sıra, telif ödemelerinin bir kısmını da alacaklar.

VINCI’nin amacı, hayranların ve koleksiyonerlerin dijital sanata yatırım yapmasını kolaylaştırmak için blockchain teknolojisini kullanmaktır. Ayrıca NFT platformu, sanatçılar ve güçlü sanatçı-fan toplulukları için yeni bir gelir akışı yaratmak istiyor.

Kasım 2021’den bu yana VINCI, güçlenerek devam ettiği söylenmekte. Artık kendi tokenine sahip ve yalnızca tokeninin ön siparişi yoluyla 2,5 milyon dolardan fazla para toplamakta. Ayrıca hepsi pazarın resmi lansmanından önce gerçekleşmişti. Sonuç olarak, böyle yüksek profilli bir işbirliği pazarın itibarını artırmaya devam edecek.

Todd Tery NFT Sektörüne Hızlı Giriş Yapacak!

VINCI CEO’su Brett Voorzaat şunları söyledi. “Todd Terry’yi platformumuza davet edebilmek beni son derece gururlandırıyor. Ayrıca Todd Terry gerçek bir house efsanesi ve bu türden müzisyen hayranları ve koleksiyoncuları yatırım yapabilecek ve gerçekten özel bir şeyin parçası olabilecek.”

Sözlerine devam eden Brett Voorzaat. “Bugün, müzisyenler gösterilerinden elde edilen gelire büyük ölçüde bağımlı. Hatta Youtube ve Spotify gibi hizmetlerdeki akışlar, geleceği parlak sanatçıların maaşlarına çok az katkıda bulunmaktadır. Misyonumuz, sanatçıların işlerinden ve tutkularından geçimlerini sağlamaları için yeni bir yol yaratmaktır.” dedi.

VINCI, ürünlerini 2022’de piyasaya sürmeye başlayacak. NFT pazarına ek olarak, VINCI ayrıca üçüncü taraf jetonları için bir fırlatma rampası sunmaktadır. Ayrıca, gelecek vadeden NFT yaratıcıları şimdi VINCI’nin sanat yarışmasına 55.000 dolar değerinde ödül kazanma şansı için katılmaktadır.

Todd Terry Kimdir?

Todd Terry, house müziğin öncüsüdür. Ayrıca 1980’lerde New York’un ev sahnesinin şekillenmesinde etkili oldu. Hatta daha popüler bir sound yaratmak için house müziği hip-hop molalarıyla birleştirmesiyle tanınan Todd Terry, underground sahnenin dışında ticari başarı elde etmeyi başardı. Ayrıca, örnekleme söz konusu olduğunda çalışmaları popülerdir. Bunun nedeni hip hop, klasik disko ve Chicago house sound’unu harmanlamasıdır.

Todd Terry, parmaklarını NFT dünyasına sokan DJ’lerin ve yapımcıların büyüyen listesine katılıyor. Hatta Bu DJ’ler arasında DJ White Shadow, Frank Dukes ve Dimitri Thivaios sayılmaktadır.

Benzer Yazılar

Metaverse Patent Başvurularına Hakim Olan Teknoloji Devleri!

Nikkei Asia ve Cyber ​​Creative Institute tarafından yapılan bir...

Solana NFT Madenciliği 2022’nin Üçüncü Çeyreğinde Arttı!

Blok zinciri tabanlı bir veri analizi sağlayıcısı olan Messari,...

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...