Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

The Sandbox Film Serisi Çıkaracak!

Paylaş

Animoca Brands’in önde gelen merkeziyetsiz sanal oyun dünyası olan The Sandbox film sektörü için, medya şirketi Lionsgate ve ortağı Millenium Media ile stratejik bir ortaklık kurdu. Kurulan ortaklık kapsamında, sanal arazi olarak Action City adında bir yer yaratılacaktır. Lionsgate ve Millennium Media’nın popüler aksiyon filmlerinden ilham alınarak hareket edilecektir. Ayrıca özel karakterler ve öğeler içeren heyecan verici bir eğlence hedefi olarak hizmet vermesi planlanmaktadır. Lionsgate, The Sandbox’ta temsil edilen ilk büyük film ve TV stüdyosu olmayı hedeflemektedir. Stüdyonun kapsamlı korku filmlerinden yararlanılarak gelecek için başka bir platform daha kurmak istenmektedir. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

The Sandbox Film

The Sandbox Film İnşa Ediyor!

Action City, oyuncuların etkileşim kurması için film temalı deneyimler sunacaktır. Bu amaçla hayranların dahil olduğu yeni bir yol yaratılacaktır. Action City’nin, Rambo, The Expendables ve Hellboy gibi film serileriyle başlayacağı belirtilmiştir. Action City’deki içeriklerin tamamı Lionsgate ve Millennium önceden yarattığı içeriklerden oluşacaktır. Oyuncuların hem orijinal hem de iyi bilinen karakterleri kullanarak kendi deneyimlerini yaratmalarına olanak sağlanacaktır. Bütün karakterler Sandbox konseptinde yapılacaktır. Oyuncuların sahip oldukları eşyalar sadece görsel aksesuarlarla sınırlı kalmayacak. Aksesuarlar avatarlarına takabilecekler veya değiştirebileceklerdir. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jenefer Brown açıklama yaptı.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranların film IP’mizi fiziksel dünyada mümkün olanın ötesine geçen bir şekilde deneyimleyebilmeleri için, Metaverse sanal alanındaki Lionsgate arazimizi açmak için sabırsızlanıyoruz. The Sandbox ile stratejik ortaklığın topluluğumuza sunacağı yeni fırsatlardan heyecan duyuyoruz.

Bu açıklamaların ardından Sandbox’ın kurucu ortağı Sebastien Borget’te açıklama yaptı.

The Sandbox için vizyonumuz her zaman oyuncuların en sevdikleri filmlerden, TV dizilerinden ve diğer eğlence medyalarından lisanslı içeriklerini hayata geçirmektir. Ayrıca bunların yanı sıra kendi orijinal maceralarını yaratabilecekleri binlerce renkli dünyayı hayata geçirmek ana hedeflerimizdendir. 129 akademi ödülü adaylığıyla beraber çok sevilen aksiyon ve korku filmlerinden oluşan kapsamlı bir çerçeveye sahip Lionsgate gibi bir ortağa sahip olmak, Metaverse’müze muazzam bir değer katacaktır.

The Sandbox, farklı kahramanlarla büyülü bir deneyim yaratmak istiyor. Bu sebeple paylaşılan bir dijital alan olarak Metaverse fikrini daha yukarıya taşımaya devam ediyor. Bu yeni girişimle beraber Lionsgate IP’lerinin dahil edilmesi, The Sandbox’taki kullanıcılar ve yaratıcılar için çeşitliliği arttıracaktır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...