Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

The Heart Project Nedir?

Paylaş

The Heart Project, Ethereum blok zinciri tabanlı bir NFT projesidir. NFXHaber olarak bu yazımızda The Heart Project NFT’lerinden bahsettik. The Heart, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen 10.000 benzersiz NFT’den oluşan bir koleksiyondur. Kalp karakteri bir trilyondan fazla farklı kombinasyon oluşturma olasılığı ile bilgisayar tarafından oluşturulan AL’ye bağlanabilir. Ayrıca, 235 benzersiz özelliğe sahiptir.

Ayrıca, her Heart NFT, özelliklerinin kombinasyonuna dayalı olarak türünün tek örneğidir. The Heart Project, 2021 yılında Stefan Maier ve Aidan Cullen tarafından geliştirilmiştir. Stefan, son iki yıldır çocukluğunda etkilendiği çizgi karakterlerini NFT’ye dönüştürmeyi amaçlayan bir girişim ruhlu kişidir.

The Heart, yaratıcılığın tutkulu aşıklarının etkileşimde bulunmasına ve sanatı şekillendirmesine ve topluluk tarafından yürütülmesine olanak sağlayan bir projedir. Ethereum tabanlı blok zincirindeki 10.000 benzersiz eser, yaratıcı ve grup yaratımlarımının ortak mülkiyetine erişim sağlayacaktır. Heart Project Creative Studio, her projede binlerce katılımcıyla eser üretmek üzere tasarlanmıştır ve ortak yaratımların sahipliğini sağlamaktadır.

Bir NFT sahibi olan kullanıcılar projenin özel Discord kanalına katılma hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca bu, tüm Kalp Projesi çabalarının yaratılmasına karar vermenize ve tanımlamanıza izin verecektir. Kullanıcılar, yakında topluluk her şeyi kontrol edebilecek. Böylece, tüm üyeler seslerini yükseltebilecektir. Grup, bir bütün olarak yaratıcı projelerde iş birliği yapmak için müzisyenler ve markalarla da ortak olacak. Hep birlikte Heart Project’in hangi dış proje ve sanatçılarla çalışacağını oylayacağız.

The Heart Project Nasıl Satın Alınır?

İlk adım olarak OpenSea’den kendinize bir hesap oluşturun.

Ardından, NFT satın almak için gaz gibi ilgili ücretleri de karşılayacak kadar hesabınıza ETH bakiyesi yükleyiniz.

OpenSea’de listelenen yüz binlerce NFT’nin arasında kolay bulmanız için koleksiyonlara bakınız.

Ardından, ETH’yi bir web3 cüzdanına aktarın. En popüler web3 cüzdanından biri olan MetaMask’ı kullanabilirsiniz.

Son olarak satın almaya karar verdiğiniz NFT’yi ‘Şimdi Satın Al’ butonuna tıklayın. Opensea, size işlem maliyetleriyle birlikte toplam tutarı gösterecek. Ve satın aldıktan sonra gelen işlem onayı ile artık sizde bir NFT sahibisiniz.

The Heart Project sahipleri arasında birçok ünlü isim bulunmaktadır. Bu isimlerden bazıları; FaZe Banks, Marshmello, Bryce Hall, MadeinTyo, Friendswithyou, 24Goldn, ASAP Nast.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...