Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

The Fallen Angels by NBG Nedir?

Paylaş

The Fallen Angels NFT koleksiyonu, elle oluşturulmuş 99 benzersiz dijital sanat eserinden oluşan 1/1 bir koleksiyondur. The Fallen Angels by NBG Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

The Fallen Angels by NBG Nedir?

Bu NFT koleksiyonunun sanatçısı VLH’dir. Özellikle VLH, bu koleksiyonla Batı dünyasında insanın Hristiyanlıktan kopuşunu gösterebilmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca İncil boyunca Tanrı’ya bağlılığı simgeleyen melekler, dua ve bağlılık eksikliği sebebiyle düşmektedir. Burada sembolizm 2 şeyle gösterilmektedir:

Proje diğer bir taraftan meleklerin kanatları sırtlarına takılmak yerine önlerinde tasvir edilmiştir. Burada VLH, meleklerin Tanrı’ya ve insanlığa olan inançlarından kopuşlarını ifade etmektedir. Bir diğer yandan, melekler arkadan tasvir edilmektedir. İzleyici (insanlık) ile inanç arasındaki artan mesafeyi simgeleyen, meleklerin getirdiği mesajın kaybıdır. İncil’de ise yalnızca 3 meleğin ismi geçmektedir. Her defasında bu bir erkek melek hakkındadır. Kutsal yazıların melekler lejyonunun binlerce kişiden oluştuğuna işaret etmesine rağmen. Bu, VLH’nin sadece dişi melekleri betimleyerek cevap verdiği yerdir. Özellikle kadınların toplumdaki değişen konumu sebebiyle Hristiyan inancının daha fazla değer kaybettiği ek sembolizmiyle, kilisenin gelişmediği bir şeydir.

Fiyatı Nedir?

The Fallen Angels koleksiyonu, elle oluşturulan ve 99 benzersiz dijital sanat eserinden oluşan 1/1 bir NFT koleksiyondur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0.025 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 1 Ethereum olarak görülmektedir.

The Fallen Angels NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 99 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 2 olarak görülmektedir.

The Fallen Angels by NBG Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcılar, The Fallen Angels by NBG NFT koleksiyonun OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu koleksiyonu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. Özellikle ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...