Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Stephen Curry Özel Koleksiyonunu Duyurdu

Paylaş

Yıldız oyuncu Stephen Curry ve amaca yönelik şirketi SC30 Inc tanıtım yaptı. Curry’nin 2974 Collection NFT sahiplerine açık olacak olan sürpriz ekipmanlarını tanıttı. Bu proje aynı zamanda koleksiyon sahiplerini benzersiz deneyimlerle Curry ile buluşturacak. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Stephen Curry

Stephen Curry Koleksiyon Sahiplerine Özel Ürünü Tanıttı

Yakın bir zamanda gerçekleştirilen tanıtım Stephan Curry ve şirketi tarafından yapıldı. Tanıtılan özel ekipman, 2974 Discord kanalının desteğiyle Curry’nin en değerli varlıklarından oluşmaktadır. Dövmelerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Curry’nin özellikle bilek dövmeleri, kapüşonlu sanat eserinde temsil edilen basketbolda ve hayatta gelişme arzusu hakkında bir hikaye anlatmaktadır. 14 Haziran Salı günü Türkiye saatiyle 03.00’da 2974 Koleksiyonu sahiplerinde anlık bir görüntü alınacaktır. 15 Haziran’da bu NFT sahipleri, parola korumalı özel mağazaya erişebilecekler. Ayrıca on gün sonra 24 Haziran’da erişim kapanacaktır.

Müşteriler 2974 Collection NFT’lerini bir FTX dijital cüzdanına yatırmalıdır. Ayrıca NFT sahiplerine mağaza açılışından önce kişiselleştirilmiş kodlar iletilecektir. Kesin talimatlar konusunda 2974 Collection NFT Discord kanalı aracılığıyla uyarı metinleri paylaşılacaktır. Çok sayıda NFT’si olan koleksiyon sahipleri, sahip oldukları NFT’lerin miktarına göre ürün indirimlerinden faydalanma hakkın sahip olacaklar. Ayrıca müşteriler, mağaza açıldığında kendine özel ambalajı ve Curry’den kişiselleştirilmiş bir selamlamaya sahip olan kapüşon ve bere çiftini satın alabilecekler.

Curry 2974 Koleksiyonu

Atmış olduğu 2974 üçlükle rekorları egale eden Curry geçtiğimiz sene bu başarısını NFT koleksiyonuna çevirmişti. Açılış fiyatı 333 dolar olan NFT’ler, beklenilenden çok daha yüksek fiyatlara satılmıştır. Ayrıca NFT meraklıları, koleksiyon içindeki en pahalı ürünü 91.000 dolar karşılığında satın almıştır. NFT koleksiyonu şimdiye kadar 4,4 milyon doların üzerinde işlem hacmi üretti.

Ünlülerin NFT Piyasasına İlgisi Artıyor

Kanye West geçtiğimiz ay ABD Patent ve Ticari Marka Birimine para birimleri ve blok zinciri tabanlı NFT’LER için ticari marka başvuruları yaptı. Öncesinde 9 Nisan’da ise eski efsane futbolcu David Backham kurumsal sermaye ajansı DB Ventures Restricted, USPTO ile ayakkabı gibi dijital giysilere yönelik 3 ayrı ticari marka için başvuru yaptı. Ayrıca şubat ayında da başvuruda bulunan bir diğer isim Billie Eilish’ti. Eilish’in firması Lash Music LLC 2 patent başvurusu yaptı. Ayrıca şarkıcının kimliği ve markası için olmak üzere ticari marka başvurusu da bulunmakta. Yapılan başvurular, Eilish’in modelini NFT’ler, kripto paralar ve dijital koleksiyon ürünleri dünyasına geliştirmeyi amaçlamaktadır. Her gün artan talep ve yeni koleksiyonlarla NFT piyasası büyümeye devam ediyor. Ünlü isimlerin bu piyasada yer almak istediğini belirttiğini duyuyoruz. Ayrıca buda gösteriyor ki piyasa şu an ne kadar durgun olsa da geliştikçe hareketlenmeler olacak.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...