Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

STARL Metaverse Projesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Bugün gerçekleştirilen basın açıklamasında, STARL ekibi Metaverse’lerinin artık tamamen halka açık olduğunu ve herkesin oyuna giriş yapabileceğini duyurdu. STARL Metaverse kripto projesi, kullanıcıların keşfetmesine, varlıkları toplamasına ve gerçekten yeni nesil bir Metaverse deneyimi yaşamasına olanak tanır. Proje içerisinde neler olduğunu NFXhaber olarak, sizin için derledik.

STARL Metaverse Evrenine Giriş

STARL Metaverse’ün yepyeni sürümünü deneyimlemek isteyenler, resmi STARL web sitesine giderek ilgili bağlantıdan dosyayı indirebilir. Dosyayı indirdikten sonra Windows, uygulamanın bilinmeyen bir kaynaktan geldiğine dair bir uyarı verecektir. Risk uyarısını kabul ettiğinizde, Dosyanın kurulumunu tamamlamak için adımları izleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra, tam STARL Metaverse oyunu bir oyun güncellemesi aracılığıyla indirilmeye başlanacaktır. Oyunun tamamı ortalama 5,4 GB’dir. Bu nedenle sürücünüzde yeterli alan olduğundan emin olun. İndirme işlemi bittiğinde, uygulamayı başlatmak için Oynat düğmesine tıklayın. Tıkladıktan sonra giriş ekranı ile karşılaşacaksınız. Henüz hesap oluşturmadıysanız, oluşturmak için kaydol sekmesine tıklayın.

STARL Metaverse

STARL Metevarse Evrenine Giriş

Hesabınızı oluşturmayı tamamladıktan sonra, Metaverse’i ve tüm özelliklerini görebileceğiniz merkeze giriş yapacaksınız. Oyun Epic Games’in, Unreal Engine ile geliştirildiğinden, kontroller mükemmel şekilde çalışmakta. Ayrıca grafikler Decentraland ve The Sandbox gibi Metaverse projelerinden çok daha iyi. Oyun inanılmaz akıcı bir şekilde çalışıyor. Haritanın çeşitli bölümleri hala yapım aşamasında. Kullanıcılar Warp Nexus’a giderek, STARL Metaverse’de uzay gemilerini uçurmanın nasıl bir şey olduğunu dener. Tam deneyim sağlamak birebir test etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Warp Nexus, oyuncuların evrende birçok farklı uzay aracını kullanabilecekleri bir Space MMO’dur. Ayrıca içerisinde madencilik yapabilirsiniz. Ticaret, dövüş ve benzeri sonsuz olasılıklar vardır. Tam sürümde oyuncuları bazı seçenekler bekleyebilir:

  • Pilotunuzu ve geminizi özelleştirin,
  • Uzay istasyonunu inşa et ve loncanı oluştur,
  • Eşsiz bir ekonomi odaklı görev sistemini deneyimleyin,
  • Güçlü silahlar ve ekipmanlar üretin,
  • Gizemli Alien Species ile temasa geçin,
  • Asteroit madenciliği yapın, düşmanlarla savaşın, müttefiklerinizi koruyun, kargo taşıyın veya herkese fayda sağlamak için pilot arkadaşlarınıza yatırım yapın.

Warp Nexus demosu sırasında, aynı anda beş korsanla karşılaşacaksınız. Korsanları yenerseniz bir sonraki tura daha güçlenmiş olarak karşınıza çıkacaklardır.

STARL Metaverse

Demo sırasında kullanıcılar klavyelerindeki 1, 2 veya 3 butonlarına basarak çeşitli silahlar arasında geçiş yapabilirler. STARL ekibi, ilgi çekici ve sürükleyici bir deneyim yaratmak için Epic Games’in Unreal Engine’ini kullanarak başarılı bir iş çıkarmayı başardı. Son olarak, STARL Metaverse demosu nispeten basit olsada, oyuncuları çok zorlayacak işler yok. Konsept genel deneyimi şu anda piyasada bulunan herhangi bir Metaverse kripto projesi ile benzerlik içermiyor. Üstelik bu yönüyle eşsiz bir deneyim sunar. STARL’ın 43 milyon dolarlık mevcut piyasa değeri, onu şu anda kriptoda en az değer biçilen Metaverse kripto paralarından biri yapıyor. Yaşanan gelişmeler STARL’ı 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir hale getiriyor.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...