Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Snoop Dogg NFT Sektöründe Aktif Rol Oynamaya Devam Ediyor!

Paylaş

Rap müziği efsanesi, NFT sektöründe aktif rol oynamaya devam ediyor. Aynı zamanda piyasada birçok sanatçıya doğrudan ya da dolaylı destek vermektedir. Snoop Dogg ve NFT Alter Cozomo De Medici, başka bir NFT koleksiyonu olan Rekt Guy NFT’lerine destek gösteriyor. Ünlü şarkıcı ve NFT figürü, etkileyici koleksiyonunu Web3’te oluşturmaya devam ediyor. Kripto para sektöründe Elon Musk’ın yarattığı dalgaları bilmeyen yoktur. Snoop Dogg NFT koleksiyonlarını kullanarak buna benzer bir figür olmak istiyor. NFXHaber olarak Snoop Dogg’un yeni aldığı koleksiyonu sizler için inceledik.

Snoop Dogg NFT Koleksiyonu, Rekt Guy’u Satın Aldı

Geçen yıl Snoop Dog, hem NFT hem de hip-hop topluluklarını sarsan bir açıklama yaptı. NFT balinası ve Twitter fenomeni Cozomo De Medici olduğunu duyurdu. O andan itibaren, Snoop ve önceki arkadaşı, çeşitli NFT projelerine olan yoğun ilgilerini sürdürerek, övünülecek kayda değer bir koleksiyon oluşturdu. Bu koleksiyonların toplam değeri milyonlarca dolara karşılık gelmekte. Sadece eldeki koleksiyonlarıyla birlikte piyasada hatırı sayılır bir güce sahip demek yanlış olmaz.

Snoop’un NFT’leri arasında, XCOPY’nin 3.9 Milyon dolara satın aldığı ‘Some A**hole’ var. Ayrıca, World of women kurucusunun Woman n°001, “Two face” başlıklı ilk NFT’sini 33 ETH (109.000 dolar) karşılığında satın alan kişidir. Koleksiyonun parçaları hep bu kadar pahalı görünmekte.

Daha dün, koleksiyonuna üç Rekt Guy NFT ekledi. Nispeten yeni proje, Snoop’un “Got #Rekt” başlığıyla onlar hakkında tweet atması nedeniyle kesinlikle dikkat çekecek. Son olarak, Twitter’da Rekt NFT’lerinden birini PFP’si yaptı. Sadece bu bile NFT koleksiyonunun fiyatını daha değerli yapmakta…

Rekt Guy NFT Koleksiyonu Nedir?

Yazılı olarak, proje hakkında çok az ayrıntı var. Resmi web sitesinde, NFT’lerin açıklaması “sanat ve pfps ve benzeri” şeklindedir. Ayrıca yol haritası ve faydası hakkında da özel bir bilgi yok. Ancak kurucular, rekt adam NFT’lerin bir CCO lisans sözleşmesi olduğunu söyledi. Temel olarak sahipleri, ticari amaçlarla bile, işi onlardan izin almadan değiştirebilmekte, dağıtabilmekte ve gerçekleştirebilmekte.

Snoop Dogg’un dikkatini çeken NFT’lerin basım dönemi çoktan sona erdi. Bununla birlikte, ilgilenen koleksiyoncular, OpenSea ve LookRare’deki ikincil piyasadan Rekt Guy NFT’lerini satın alabilirler.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...