Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Snoop Dogg NFT EP İçin Steve Aoki ile Ortak Oldu!

Paylaş

Hip-hop efsanesi Snoop Dogg, Alpha Doggz’u yaratmak ve NFT şarkılarını duyurmak için elektronik müzik yıldızı Steve Aoki ile ortaklık kurdu. Buna göre ikili, Snoop Dogg NFT şarkılarını, Gala Music üzerinde özel olarak yayınlayacak. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Snoop Dogg NFT için Steve Aoki ile iş birliği yaptı

Steve Aoki ve Snoop Dogg, yeni bir Alpha Doggz yaratmak için ortaklık kurdu. Snoop Dogg NFT albümünün “Da Da”, “Girls” ve “How I Do It” isimli son üç parçası 23 Mayıs’ta yayınlanacak. Bunun yanında, Gala Music ve Snoop Stash Box sahipleri, “Super Freak” şarkısına erişim imkânı bulacak. “Da Da” şarkısının özel bir versiyonu olan bu parça, ekim ayında Londra’da yer aldı. Ayrıca ikili, A0K1VERSE Pasaport sahiplerine “Holy Grail” isimli bir single parça yayınlayacak.

Bununla birlikte “Da Da” ve “Holy Grail” Steve Aoki’nin klasik kulüp parçaları. “Girls” ve “How I Do It” ise, Snoop Dogg’un rahat müziklerinden oluşuyor. Aslında bu türler arası proje, Gala Music’in başlattığı ilk proje olma özelliği taşıyor. Gala Music, çeşitli türlerde parça yapan ve uluslararası alanda tanınan birçok sanatçıyla ortaklık kurdu.

Snoop Dogg, şubat ayında Death Row Records’u satın aldı. Bunun ardından hip-hop efsanesi hem müzik hem de NFT alanında sıcak bir konu haline geldi. Dogg, Gala Music’in Death Row Records için Metaverse’deki tek yer olacağını söyledi. Snoop Dogg, Mart ayında Gala Music’in ev sahipliği yaptığı bir oturumda Death Row Records hakkında konuştu:

“İnsanların, Death Row’un temeli olan bu klasik şarkılara erişmesini sağlamayı planlıyoruz. Bu gerçekleştiğinde hayranlar, klasik kayıtlardan bazılarını satın alma ve takas etme imkânına kavuşacak.”

SnoopDog’dan Web3’e büyük ilgi

Ünlü şarkıcının Death Row Records’u satın aldığından zaten bahsettik. Dogg, Death Row Recrods’u NFT alanındaki ilk plak şirketi yapmayı hedefliyor. Buna göre şarkıcı The Sandbox içerisindeki SnoopVerse alanı ve NFT plak şirketi ile kendini bir Web3 sanatçısı olarak yeniden yaratmayı amaçlıyor. Buna göre önümüzdeki dönemde, Snoop Dogg’dan Metaverse, NFT ve Web3 alanında daha fazla proje bekleyebiliriz.

Benzer Yazılar

XRPL Satış Setinde Yeni Rekor, Kara Para Aklama Olabilir Mi?

“XRPL Punks” koleksiyonundaki ürünlerden biri 108.900 XRP'ye yani 44.000...

Crypto.com NFT, 500 NFT’den Oluşan Drop’u Duyurdu!

Crypto.com, NFT'lerini ticarileştirmek için Female Pleasure Society ile öncü...

Web3 Ve Gizlilik Tokenleri 2023’te Suçluların Hedefleri Olacak!

Kaspersky, siber suçluların gözlerini giderek daha fazla Web3 ve...

20’den Fazla Çinli NFT Platformu Kripto Kışı Ortası Kapatıldı!

Sektördeki fonlama ve likidite düşmeye devam ederken, 20'den fazla...

Afrikans NFT Koleksiyonunun Değeri Arttı!

Afrikans NFT koleksiyonu, Gana ve Kamerun'un Katar dünya kupasındaki...

NFTEA, Dünya Kupası NFT Platformunu Başlattı!

Web3 tabanlı, NFT "Çay Evi" olan NFTEA, Dünya Kupası...