Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Sneaky Vampire Syndicate Nedir?

Paylaş

Sneaky Vampire Syndicate, 8.888 adet elle çizilen vampirden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Sneaky Vampire Syndicate nedir, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. NFXhaber olarak, merak eden okurlarımız için araştırdık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

Sneaky Vampire Syndicate nedir?

2022 yılında piyasaya sürülen Sneaky Vampire Syndicate, Ethereum ağı üzerinde barındırılan bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun yaratıcılarından olan Mig tarafından oluşturulmuştur. Mig’in elle çizerek ürettiği 8.888 adet benzersiz NFT’den oluşmaktadır. Ek olarak NFT’ler çeşitli özelliklere ve öğelere sahip vampirleri içermektedir. Her NFT benzersiz bir ERC-721 vampir NFT’sidir. ERC-721, Ethereum ağı üzerinde NFT gibi benzersiz varlıkları oluşturmak için kullanılan bir standarttır.

NFT projesinin BLOOD isimli bir yardımcı tokeni ve dişi vampirlerden oluşan bir NFT koleksiyonu da bulunmaktadır. Proje, erçek dünya ve dijital dünyada farklı kullanım durumları sunmayı amaçlamıştır. Ek olarak profil fotoğrafı NFT’lerinin yanı sıra DeFi ürünlerine de odaklanmaktadır. Buna göre BLOOD token, NFT sahiplerinin DeFi ürünlerine erişim gibi çeşitli avantajları elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Sneaky Vampire ne sunmaktadır?

Sneaky Vampire Syndicate NFT projesi, koleksiyon içerisindeki her NFT sahibinin erişebileceği çeşitli avantajlara ve adım adım tamamlanan bir yol haritasına sahiptir. Öncelikle Vampire NFT sahipleri, yalnızca Ethereum ağ ücretlerini ödeyerek Sneaky Bats NFT’leri edinebilmektedir. Sneaky Bats koleksiyonu, çeşitli özelliklere sahip benzersiz yarasa NFT’lerinden oluşur.

Proje, 100 BLOOD ödemesi karşılığında NFT’lerinin pikselleştirilmiş görüntülerini elde etmeye de olanak tanımaktadır. Kullanıcılar, NFT’lerini stake ederek günde 3 adet olmak üzere BLOOD token kazanır. Bunun yanında, Bats NFT sahipleri de günde 1 BLOOD token elde etmektedir. Bu pasif gelir yöntemi tamamen ücretsizdir ve NFT sahiplerine özel bir durumdur.

Ek olarak kullanıcılar birinci nesil ve ikinci nesil vampirler üreterek ilgi çekici sonuçlar elde edebilmektedir. Şu anda proje, vampirlerin 3 boyutlu avatar versiyonları üzerinde çalışmaktadır. Bu gerçekleştiğinde NFT sahipleri, vampirlerinin 3 boyutlu versiyonlarını ücretsiz bir biçimde elde ederek, anlaşmalı metaverse oyunlarında kullanabilecek.

Sneaky Vampire Syndicate nasıl alınır?

Sneaky Vampire Syndicate satın almak için OpenSea gibi ikincil NFT pazarlarına üye olmanız gerekmektedir. Ek olarak ETH bulunan bir Ethereum cüzdanına sahip olmanız gerekmektedir. ETH, Bitci gibi kripto para borsaları üzerinden satın alınabilmektedir. Bunun yanında, Ethereum cüzdanı için, MetaMask gibi popüler tarayıcı uygulamaları kullanılabilmektedir. ETH satın alıp, varlıklarını MetaMask cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, işlemlerin ardından cüzdanlarını OpenSea hesaplarına bağlayarak Vampire NFT’lerini satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...