Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Sneaky Vampire Syndicate Nedir?

Paylaş

Sneaky Vampire Syndicate, 8.888 adet elle çizilen vampirden oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Sneaky Vampire Syndicate nedir, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. NFXhaber olarak, merak eden okurlarımız için araştırdık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

Sneaky Vampire Syndicate nedir?

2022 yılında piyasaya sürülen Sneaky Vampire Syndicate, Ethereum ağı üzerinde barındırılan bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun yaratıcılarından olan Mig tarafından oluşturulmuştur. Mig’in elle çizerek ürettiği 8.888 adet benzersiz NFT’den oluşmaktadır. Ek olarak NFT’ler çeşitli özelliklere ve öğelere sahip vampirleri içermektedir. Her NFT benzersiz bir ERC-721 vampir NFT’sidir. ERC-721, Ethereum ağı üzerinde NFT gibi benzersiz varlıkları oluşturmak için kullanılan bir standarttır.

NFT projesinin BLOOD isimli bir yardımcı tokeni ve dişi vampirlerden oluşan bir NFT koleksiyonu da bulunmaktadır. Proje, erçek dünya ve dijital dünyada farklı kullanım durumları sunmayı amaçlamıştır. Ek olarak profil fotoğrafı NFT’lerinin yanı sıra DeFi ürünlerine de odaklanmaktadır. Buna göre BLOOD token, NFT sahiplerinin DeFi ürünlerine erişim gibi çeşitli avantajları elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Sneaky Vampire ne sunmaktadır?

Sneaky Vampire Syndicate NFT projesi, koleksiyon içerisindeki her NFT sahibinin erişebileceği çeşitli avantajlara ve adım adım tamamlanan bir yol haritasına sahiptir. Öncelikle Vampire NFT sahipleri, yalnızca Ethereum ağ ücretlerini ödeyerek Sneaky Bats NFT’leri edinebilmektedir. Sneaky Bats koleksiyonu, çeşitli özelliklere sahip benzersiz yarasa NFT’lerinden oluşur.

Proje, 100 BLOOD ödemesi karşılığında NFT’lerinin pikselleştirilmiş görüntülerini elde etmeye de olanak tanımaktadır. Kullanıcılar, NFT’lerini stake ederek günde 3 adet olmak üzere BLOOD token kazanır. Bunun yanında, Bats NFT sahipleri de günde 1 BLOOD token elde etmektedir. Bu pasif gelir yöntemi tamamen ücretsizdir ve NFT sahiplerine özel bir durumdur.

Ek olarak kullanıcılar birinci nesil ve ikinci nesil vampirler üreterek ilgi çekici sonuçlar elde edebilmektedir. Şu anda proje, vampirlerin 3 boyutlu avatar versiyonları üzerinde çalışmaktadır. Bu gerçekleştiğinde NFT sahipleri, vampirlerinin 3 boyutlu versiyonlarını ücretsiz bir biçimde elde ederek, anlaşmalı metaverse oyunlarında kullanabilecek.

Sneaky Vampire Syndicate nasıl alınır?

Sneaky Vampire Syndicate satın almak için OpenSea gibi ikincil NFT pazarlarına üye olmanız gerekmektedir. Ek olarak ETH bulunan bir Ethereum cüzdanına sahip olmanız gerekmektedir. ETH, Bitci gibi kripto para borsaları üzerinden satın alınabilmektedir. Bunun yanında, Ethereum cüzdanı için, MetaMask gibi popüler tarayıcı uygulamaları kullanılabilmektedir. ETH satın alıp, varlıklarını MetaMask cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, işlemlerin ardından cüzdanlarını OpenSea hesaplarına bağlayarak Vampire NFT’lerini satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...