Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Smiless NFT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

Ekim 2021’de 8.888 Smilesss NFT piyasaya çıktı ve o zamandan beri topluluk için her şey yolunda. Koleksiyon, marka olarak sunmakta oldukları giyim tarzı genellikle yüksek kalite, zengin renk, doku ve stil. Dijital sanatçı Waheed Zai, geçmişteki hikayelerini çılgın sanat eserleri aracılığıyla ortaya koyuyor ve toplulukta on binlerce kişiyle paylaşıyor.

Smilesss NFT Koleksiyonu Ne Anlatıyor?

Waheed, bu yolculuğa çıkmak için girişimci Giovanni Gussen ile birlikte çalıştı. Tamamen uzman ekiple birlikte, 8.888 parça Waheed’in ikonik karakter All Smilesss’ı içeren önceki 1/1 sanat eserinden oluşuyor. Bu vizyonerlerin her ikisi de gerçek dünya kültürü etrafında tutkularıyla bağlantı kuran bir topluluk ve hareket yaratmayı amaçlıyor. Koleksiyonun ikilinin bir uzantısı olduğunu, fiziksel ve dijital alemlerde moda ve kültürün sınırlarını zorladığını görebiliriz.

Geçen yılki NFT açıklaması büyük bir başarıydı ve herkes Waheed’in sanat eseri hakkında çılgına döndü. Pooh Shiesty için yaptığı yapıt da Jimmy Fallon’ın bölümlerinden birine girdi. Sanatçı bu koleksiyonun başarısızlıkları ve başarıları, hayalleri ve gerçekleri temsil etmesini istiyor. Modayı ana tema olarak kullanıyor. Çünkü kıyafetler yerleri temsil ediyor, duyguyu hissettiriyor ve bir deneyimi hatırlıyor. Bu nedenle cesur renkleri ve son moda modayı duygulara, mekanlara, tasarımcılara, spora ve hip-hop kültürüne saygı duruşunda bulunuyor.

Sonuç olarak, Smilesss lüks bir sokak giyim markası yaratmayı hedefliyor. İnsanların hem fiziksel hem de dijital alemlerde sallanabilecekleri ve rezonansa girebilecekleri bir şey vermelidir. Ayrıca moda, müzik, spor ve eğlence ile bağlantı kurma yeteneğine de sahiptir. Projenin parladığı yer burası. Ekip, kültürle ilgili bu yönlerin toplulukla daha derinden bağlantı kurmalarına yardımcı olabileceğini umuyor.

Smile NFT Nedir?

2021’de ekip, projeyi ilk olarak ComplexCon 2021’de dünyaya tanıttı. Sınırlı sayıda üretilen ürünün yanı sıra, katılımcıların karakterlerin canlandığını görebilecekleri bir AR standı da vardı. O zamandan beri ekip aktif olarak oyun, müzik, TV şovları, spor yapıyor.

Ekip, Lamborghini Super Trofeo Dünya Finalleri’nde Smilesss sarılı bir Lamborghini’ye sahip olmak için Alessandro Tarabini ile işbirliği yaptı. Oyun için, eSpor turnuvaları düzenlemek için eFuse ile devam eden bir ortaklık var. Ayrıca, TIME stüdyoları bu koleksiyonu içeren bir animasyon dizisi oluşturmak için bir araya geliyor. Round21 ile birlikte yapılan mini çember turnuvasını da unutmamak gerek.

Elbette taraflar! Ekip, Austin, Teksas’ta Deadfellaz ve WarpSound ile işbirliği içinde ilk resmi Smilesss partisini verdi. Daha sonra hibe girişimini başlatmak için ‘LA: Smilesssfornia’ etkinliği gerçekleştirdi. Ve liste uzayıp gidiyor.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...