Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Shiba Metaverse Duyurusu Yaptı

Paylaş

Popüler altcoin Shiba, Metaverse hakkında açıklamalarda bulundu. Yakında piyasaya sürülecek olan Metaverse dijital arazisini satışa sunmaya hazırlandığını belirtti. NFXhaber olarak, sizin için detayları derledik.

Shiba Metaverse

Shiba Metaverse Gelişmesi

Shiba Inu, resmi blog yazısında, dijital arazisinin satış etkinliklerinden elde edilen ödüllerin sahiplerine ulaşacağını açıkladı. Ayrıca tarihin 2 Temmuz olabileceğini belirtti. Blog yazısında ayrıca Shiba Inu ekibi, arazi satışı etkinliklerinden elde edilmesi beklenen fonların yüzde 3’ünü kullanıcıları arasında dağıtma sözünü hatırlattı. Kullanıcılar, kilitli LEASH token’larının miktarına göre seçilecektir. Ayrıca kullanıcılar ilk erken erişimin iki aşaması olan teklif ve sahip olayları sırasında bu tür herhangi bir arazi için teklif verebileceklerdir. Şu ana kadar ödülün neden dağıtılmadığı açıklandı. Bunun nedenini, arazi satışı için sözleşmelerin tamamlanması, sahiplerini ödüllendirmek ve buna göre adil dağıtmaktır denildi. Shiba Metaverse arazilerinin satışı devam etmektedir.

Halihazırda, başlangıçta satışa sunulan toplam 19.400 arsadan satılan yaklaşık 5.500 arsa bulunmaktadır. Ayrıca, Shiba ekibi, arazinin satılmasını bekleyen ancak ödülleri almadan önce LEASH’i kilitli tutmamış olan kullanıcılar için, yüzde 3 oranında yeni bir sözleşme hazırladıklarını söyledi. İlk erken erişim etkinlikleri sırasında LEASH kilitlemelerine katılanlara dağıtımlar gerçekleşecek. Topluluğun sözleşme için beklentiler var. Bu beklentiler herhangi bir satış işlemine gerek kalmadan ödüllerin kilidini açmaya yönelik beklentilerdir. Ayrıca artık ödüller, 90 gün sonra kilitleme ödülleri için mevcut olacak.

Shiberse Hakkında

Shiberse, Shiba Inu ekosisteminin Metaverse projesi olarak karşımıza çıktı. Duyuru ilk yapıldığında ormanın ortasında dişlerinde çekiç olan bir Shiba Inu köpeğinin görseli vardı. Shiberse, Shiba Inu’nun ekosistemine Metaverse ekleme planlarının ilk sürümü olacak. Ayrıca, projenin GameFi ve NFT’lere giriş yapmasını sağlayacak ortaklarda vardır.

Shiba Inu Geçmişi

Başlangıçta bir Dogecoin (DOGE) katili olarak değerlendirilen Shiba Inu (SHIB) coin, Ağustos 2020’de piyasaya sürülmüştür. SHIB coin, DeFi Summer olarak bilinen kısa bir pazar genişlemesi döneminde daha sağlam ticaret platformlarına ilgi duyan eski yatırımcılar tarafından red yedi. Ancak Shiba Inu’nun yaratılmasından kısa bir süre sonra kripto pazarının temellerini sarsan gelişmeler oldu. Bu token’ı elinde tutan ve özel meraklılardan oluşan bir grup, bir dizi komik şaka ile web’e spam göndermeye başladı. Shiba Inu topluluğu ShibArmy, takip eden aylarda istikrarlı bir şekilde büyüdü. Nisan 2021 itibariyle büyük yükseliş gösterdi. Sonrasında topluluğa dahil olan katılımcılar projeye daha ciddi yaklaşmaya başladılar.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...