Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Shiba Inu Metaverse İçin Sürpriz İsmi Ekibine Katıyor!

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir duyurudan şaşırtıcı bir bilgi akışı sağlanmakta. Çokuluslu bir Fransız-ABD şirketi Technicolor’da kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yapan Marcie Jastrow sürpriz bir karar imza attı. Shiba Inu Metaverse ekibi ile Marcie Jastrow güçlerini birleştirdi. Jarstow tarafından yapılan açıklamada, “muhteşem” projenin bir parçası olmaktan onur duyduğunu belirtti. Hatta meme para biriminin kripto para birimi sektöründeki en sağlam topluluklardan birine sahip olduğunu da sözlerine ekledi. Eski Technicolor yöneticisi, marka ortaklıklarını güvence altına almaktan öncelikli olarak sorumlu olacak.

ilk olarak Şubat ayında duyurulan Shiba Inu Metaverse, Mart ayı sonlarında tanıtılmıştı. Ayrıca sanal arazi Nisan ayı başlarında satışa çıktı. Mayıs ayının başlarında Shiba Inu ekibi, kullanıcıların SHIB jetonunun yardımıyla arazi parçaları satın almaya başlayabileceklerini açıkladı. Mem kripto para birimi şu anda büyük spot borsalarda 0.00001163 dolardan işlem görmekte. Technicolor, Call of Duty, Resident Evil, FIFA ve diğerleri gibi oyunlar üzerinde çalıştı.

Shiba Inu Metaverse Büyümek İstiyor!

Bunun dışında Shiba Inu Metaverse yatırımcıları kadar Shiba yatırımcıları da bu durumdan çok memnun gibi görünmekte. Shiba geçtiğimiz aylarda tarihi zirvesine ralli yaptıktan sonra sert bir düşüşle birçok yatırımcısı hâlâ üzmekte. Ayrıca Shiba yönetimi yatırımcıları memnun etmek için yakım işlemi de gerçekleştirmekte. Bunun amacı ise arz sayısını azaltıp Shiba fiyatını uzaya fırlatmaktır. Fakat her ne kadar yakım işlemleri olsa bile arzın sınırsız olduğunu bilmek yatırımcıları üzmekte. Sınırsız arz ile bir kripto paranın değerinin dönemsel artışlar yaşasa bile kalıcılığı sağlaması mümkün görünmemekte. Hatta rakiplerini yakalamak için bir müddet geç kalınmakta bile olabileceğinden şüphelenmekte.

Shiba Inu Metaverse hamlesinin piyasada büyük hareketlilik yaratmasa bile yatırımcılara güven verdiği görülmekte. Bu yapının sürdürülebilirliği için metaverse içerisine büyük markaların giriş yapması beklenmekte. Her ne kadar bilindik markalar olursa olsun yatırımlarınızı yaparken detaylı araştırmayı ihmal etmeyin. Tüm piyasayı ve aldığınız ürünün geleceğini değerlendirmek sizi büyük zararlardan kurtarabilmekte. 2022 yılında birçok büyük marka yatırımcılarına ciddi zararlar ettirdi.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...