Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Serge Gay Jr NFT Koleksiyonunu Danny Nicoletta ile Çıkartıyor

Paylaş

Metaverse ve NFT sektörüne katılım her geçen gün artış gösteriyor. Tüm NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın. Sanatçı Serge Gay Jr., sivil haklar fotoğrafçısı Danny Nicoletta, Onur Ayı için bir NFT serisinde işbirliği yaptı. Ayrıca, sekiz görsel içeren sınırlı sayıdaki sanat serisinin adı “Beacon of Hope for Action”. Serge Gay Jr NFT koleksiyonunu Danny Nicoletta ile işbirliği yapıyor.

Serge Gay Jr NFT ve Danny Nicoletta

San Francisco merkezli bir kuruluş olan Friends of Harvey Milk Plaza, LGBTQ+ topluluğu için güvenli bir alan yaratmak için çalışıyor. Böylece Grammy adayı sanatçı Serge Gay Jr. ve ünlü fotoğrafçı Danny Nicoletta ile ortaklık kurdu. İşbirliği ile oluşturulan dijital sanat NFT serisi, Harvey Milk’in mirasını onurlandırıyor. Ayrıca, NFT müzayedesinden elde edilen gelir, San Francisco’daki yeniden tasarlanmış Harvey Milk Plaza’nın geliştirilmesine gidecek. LGBTQ + aktivizmi için uluslararası kabul görmüş bir mahalle ve merhum Harvey Milk’in evi.

Onur Ayı özel NFT serisi müzayedesi 23 Mayıs Harvey Süt Günü’nde saat 9:00’da başlamakta. Ayrıca, müzayede, Onur ayının başlangıcı olan 1 Haziran saat 15:00’e kadar devam edecek. Bu arada, müzayede iki benzersiz koleksiyondan oluşuyor. İlki 23 Mayıs saat 9:00’dan 30 Mayıs saat 9:00’a kadar. Buna göre, ikincisi 25 Mayıs saat 15:00’den 1 Haziran 15:00’e kadar planlanmıştır.

Serge Gay Jr. yaptığı açıklamada ise şöyle söyledi:

Bir sanatçı olarak en güçlü gücüm zanaatım ve bu gücü bu harekete ve FHMP’ye ödünç vermekten onur duyuyorum” dedi. “NFT’lerimiz gibi dijital aktivizm, günümüzü güçlendirmek için kullanılabilmekte. hareket eder ve değişim yaratır. LGBTQ+ hakları için verilen mücadele çoğu zaman tekrarlayıcı gelebilir. Bazen tüm bu saldırıların ağırlığı altında geriye doğru hareket ediyormuşuz gibi geliyor. Modeli kırmak için savaşmalıyız.

Tüm NFT ve metaverse piyasası çok dalgalı ve hızlı hareket etmekte bu yüzden yapacağınız işlemlerde doğru kararlar almalısınız. Doğru kararlar almak için derinlemesine araştırma ve haber akışını takip etmek gerekmekte. Bu yüzden NFT ve metaverse haberleri için NFXHaber’i takip etmeyi unutmayın.

Benzer Yazılar

Kripto Girişimcisi Jason Falovitch, 150 Bin Dolar Değerinde NFT Hackine Uğradı!

Leverage'ın kurucu ortağı Jason Falovitch, yakın zamanda siber dolandırıcılıkta...

Ethereum’un İlk Katman-2 Alan Adı Hizmeti Ekim’de Yayına Girecek!

İlk Ethereum katman-2 alan adı hizmeti olan ZKSpace Ad...

VeChain, Blockchain Teknolojisini Gıda, Giyim ve İlaç Endüstrilerine Dahil Etmeyi Planlıyor!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre VeChain, Blockchain teknolojisini günlük...

Astar Network, Web3’ü Tanıtmak için Japon Markalarıyla Çalışacak!

Astar Network'ün Japonya'nın ulusal gazetesi Nikkei'deki reklamı, platformun 329...

Nanjing Üniversitesi, Çin’deki İlk Metaverse Ana Dallarından Birini Kurdu!

Çin'de bulunan Nanjing Üniversitesi, ülkede Metaverse ana dallarından birini...

Walmart, Walmart Land ve Oyun Evreni ile Metaverse’e Giriyor!

Walmart, Walmart Land ve Walmart'ın Roblox'ta bulunan oyun evreninin...