Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Sandplatesio Collection NFT Nedir?

Paylaş

Sand Plates Collection NFT, sizin için inşa edilen evrene dijital bir bilet. Arap tarzında yapılan, otomobiller için özel plakalar mevcut olmaktadır. Sandplatesio Collection NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Sandplatesio Collection NFT Nedir?

Bu 3333 eşs,z Sandpaltesio Collection NFT projesine herkes erişim sağlayabilmektedir. Fakat sadece gerçek şeyhler onların sahibi olabilmektedir. Bu sebeple, en ilginç kısmı kaçırabileceğiniz için NFT’lerin piyasada görünmesini beklemeyin. Ayrıca ücretsiz NFT kazanma fırsatını kaçıranlar 0,1 ETH ödemek zorunda kalacaktır. Ancak platform ekine güvenilmesini ve buna kesinlikle değeceğini söylüyor.

Projenin Amacı Nedir?

Sandplatesio koleksiyonunun en temel amacı; birkaç galon benzin için sermaye toplayabilmektir. Üstelik bu koleksiyon yalnızca bir başlangıçtır. Özellikle katılım garantili birçok heyecan verici ve daha da önemlisi oldukça kârlı projeler sahiplerini beklemektedir. Ayrıca genişlemeye çalışılan ana yönler; NFT, Play to Earn ve ayrıca araba tutkunları için bir topluluk geliştirilmesi ve kapsamlı desteğidir.

Avantajları Neler?

NFT satışı için yalnızca güzel bir resim değil, aşağıdakiler gibi bazı özel ayrıcalıklar mevcut olacaktır. Bunlar:

  • Gelecekteki projelerde garantili erişim ve tahsis imkanı,
  • Özellikle NFT sahipleri ve araba tutkunlarına özel kulüpler,
  • Ekipten çekilişlere katılım imkanı,
  • Hayır kurumlarıyla ilişkili bir kişinin fahri unvanı,
  • NFT nanesinden hemen sonra açıklanacak gizli özellikler. Tüm bunların yanı sıra 3333 eşsiz NFT’nin herkes için erişilebilir olduğunu, fakat sadece gerçek şeyhlerin sahip olabileceğini unutmayın.

Sandplatesio Collection NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, SAW Games Pass NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası...

Infkted NFT Launch Nedir?

Infkted NFT Launch projesi, NFT'lerde sevilen geleneksel özellikleri ve...

Energy of Space Robots Nedir?

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak...

Abbott & Costello’s Who’s on First Nedir?

Abbott & Costello, bütün zamanların en büyük komedi ikilisidir....

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını...

Benevidisti NFT Nedir?

Benevidisti NFT projesi, Metaverse'in uzak noktalarında gizli hazineleri arayan...
Önceki İçerikSaw Games NFT Nedir?
Sonraki İçerikR Planet NFT Nedir?