Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

SandBox Metaverse İçin 400 Milyon Dolar Daha Harcayacak

Paylaş

Altın bir kum havuzu! Bloomberg tarafından verilen bilgilere göre, The Sandbox Metaverse yatırımcıları ve potansiyel ilgili taraflarla daha da gelişmeye çalışacak. Her şeyi yoluna koyan metaverse projesi burada durmaya niyetli değil. Ve Axie Infinity’den daha yüksek bir büyük harf kullanımına doğru ilerliyor.

SandBox Metaverse Herkes Tarafından Beğeniliyor!

The Sandbox şu anda kripto ekosisteminde ortaya çıkmış en büyük metaverse projesidir. Birkaç kelimeyle Sandbox, herkesin bir veya daha fazla araziyi elinde tutabileceği pikselli bir tasarımda devasa bir açık dünyadır. Yatırımcılar projenin gelecek vaat eden teklifinin ardından hemen sanal arsa satın aldılar. Ubisoft, HSBC, Carrefour, The Walking Dead gibi büyük isimler ve daha birçokları merkezlerini taşıdılar. The Sandbox’a, kısa ömürlü bir ponzi demek bir yana, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Carrefour grubu , blok zincir teknolojileri evrenine ve daha özel olarak yeni metaverse sektörüne ilgi duyuyor. Fransız perakende devi, The Sandbox projesinin dijital dünyasında ” LAND ” adlı sanal arsalardan birini satın aldığını duyurdu.

Multi Milyonluk Metaverse!

Yakın zamanda çoğunluk hissesi endüstri devi Animoca Brands’e ait olan The Sandbox, ekosisteme devasa enerjiyi boşaltıyor. Bloomberg’e göre, konuya aşina olan kişiler, sanal platformun yeni fonlar toplamaya çalışacağını doğruladı. Bu bağış toplama önemsiz değildir, çünkü beklenen miktar 400 milyon dolara ulaşacak ve bu da metaverse liderini 4 milyar dolara yakın bir sermayeye getirecektir. Bu yeni bağış toplama anlaşması, Kasım ayında 93 milyon dolar tutarındaki turu geçmiş anlamına gelmekte.

Sandbox şu an için yalnızca alfalara erişimi olan şanslı kişiler için deneme sürümüne sunuldu. Ancak kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilmekte. Hala geliştirme aşamasında olan ve yeni yatırımcılar arayan bu sanal platformun inanılmaz hikayesi henüz bitmedi.

Birçok Metaverse merkezine nazaran SandBox Metaverse’sinin avantajı ise çok ünlü markaları yanına çekmesi. Bununla birlikte markalar metaverse meraklısı müşterileri ile birlikte SandBox’a geliyor. Öyle ki Facebook Meta’sı aynı ilgiyi görmedi. Mark Zuckerberg’in kendi metaversi için harcadığı para şimdiden 2.9 milyar dolar seviyesine ulaşmakta. Unutulmamalıdır ki The Sandbox şu anda kripto ekosisteminde ortaya çıkmış en büyük metaverse projesidir.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...