Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Robinhood NFT Pazarına Giriyor

Paylaş

Robinhood, son yılların en başarılı ticaret platformlarından biri olarak görülmekte. Şirket bir perakende platformu olarak başarı kazandı ve şimdi Robinhood NFT olarak pazara girmekte. Robinhood hisse senedi alım satım platformuna aşina olabilirsiniz; perakende platformu, lansmanından bu yana önemli miktarda başarı kaydetti. Robinhood, önerilen NFT ürünüyle NFT alanına girmeye hazır.

Robinhood, kullanıcıların NFT’lerini saklamalarına ve onları çevrimiçi pazarlara bağlamalarına olanak tanıyacak. Ayrıca oyunun kurallarını değiştiren bir dijital Web3 cüzdanı geliştirme sürecinde olduğunu paylaştı. 17 Mayıs’ta yapılan bir basın açıklamasına göre şirket, Robinhood 3 cüzdanının kullanıcıların kriptolarının anahtarlarını tutmasına, temettü kazanmalarına, ticaret yapmalarına ve kripto takas etmelerine izin vereceğini ve kriptonun ötesine geçtiğini paylaştı. NFT’ler aynı zamanda Robinhood 3 cüzdanından temettü fırsatı tanınmakta.

Yaklaşan Robinhood Web3 cüzdanının bir başka çekici özelliği de ağ ücretlerini içermemesi ve komisyon alınmamasıdır. Uygulama yalnızca kullanıcıların Robinhood ticaret hesaplarında kripto varlıkları satın almalarına fayda sağlar. Hatta tutmalarına izin vermek için kullanıldığından, Robinhood’dan gelen yeni gelişme, doğru yönde atılmış bir adımdır. Eylül 2021’de Robinhood, ilk dijital cüzdanının beta sürümünü oluşturma planlarını açıkladı. Ve Ocak ayında 1.000 müşteriye dijital cüzdana erişim verildi. Şirketin büyüyen bekleme listesi sayesinde bu rakam iki milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Robinhood NFT ve Marketplace

Robinhood, özelliklerinin basitleştirilmesi dahil olmak üzere, merkezi olmayan finans ve Web3 ile ilgili sorunları iyileştirmektedir. Şirketin CEO’su Vlad Tenev, yaklaşmakta olan Web3 ürünüyle ilgili olarak şunları paylaştı. “Web3 cüzdanımız, herkesin anahtarlarını tutmasını ve açık finansal sistemin sunduğu tüm fırsatları deneyimlemesini kolaylaştıracak.”

Şirket istikrarlı bir şekilde büyüdü ve diğer finans biçimlerine daldı; ilk önce kripto alanıydı ve şimdi platform NFT ekosistemini araştırmaya hazır . Web3 cüzdan lansmanı açısından, az sayıda kullanıcıya ürünün beta sürümüne ve ardından birkaç hafta sonra tam sürüme erişim izni verilmesiyle şirketin kripto cüzdanı sunumuna benzer ilerlemesini bekleyebiliriz.

Robinhood, NFT ürününü yıl sonundan önce genel kullanıma sunmayı planlıyor; bu, NFT meraklılarının, yaratıcılarının ve kullanıcılarının Robinhood’u kripto ve hisse senedi alım satım alanında başarılı kılan özelliklerin ve işlevlerin keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor. Robinhood, yaklaşmakta olan Web3 cüzdanına çok yatırım yaptı ve şirketin pazarlaması, basın bültenleri, reklamlar, tanıtım videoları, konuşma katılımları ve çok daha fazlasıyla yerinde oldu. Robinhood’un CEO’su Tenev de canlı bir izleyici kitlesi önünde şunları paylaştı: “Alışık olduğunuz düşük maliyetli basitlik ve mobil öncelikli tasarımla kendi kendine saklamanın tüm güvenlik ve gizlilik avantajlarından yararlanmanın bir yolu olmalı.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...