Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir?

Paylaş

LVMH’nin sahibi olduğu Almanya merkezli Rimowa markası, Nike’ın web stüdyosu RTFKT’le paylaşacağı bir Web3 gezisi için en üst düzey valizini hazırlamaktadır. Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nedir?

Rimowa markası, Nike’ın web stüdyosu RTFKT’le paylaşacağı bir Web3 gezisi için üst düzey valizini hazırlamaktadır. Projenin imza ortaklığı, 888 üstün NFT’nin sınırlı sayılarda Orijinal Cabin Rimowa valizlerine dönüştürülmesiyle sonuçlanacaktır. Özellikle 888 dünya çapında şans ve refahın sembolü olarak kabul edilir. Bu nedenle Token sayısı da boşuna seçilmemiştir.

Neredeyse yüzyılı aşkın geçmişe sahip olan Rimowa, en sağlam, hafif ve şık valizlerle öne çıkmıştır. Markanın amiral gemisi alüminyum valizi, pratiklik ve modaya öncelik vermektedir. Ayrıca gezginler için süper hafif ve ergonomik bir buluş olarak kabul edilmektedir. Rimowa Classic Cabin, yeni-nesil özel deri kulplar ve polikarbonat bir dış cepheyle donatılmıştır. Aynı gelecek NFT’lerle aynı olmaktadır.

Fakat, değiştirileyen Token’ler, Rimowa x RTFKT meta veri deposu genişletmesinin sadece bir parçasıdır. Bu sayede, RTFKT’nin geleneksel bilmeceler ve arayışlar modelini takip eden Rimowa, dijital ve fiziksel işçilik arasında köprü kuran yeni interaktif kampanyaya kendi topluluğunu katmaktadır.

Ekosistem:

Platform 27 Ekim’de, Web3 meraklılarına, NFT’leri basma özelliklerini etkinleştirmek için tekrardan etkinleştirilmesi gereken “saldırıya uğramış” Rimowa x RTFKT Uzay İstasyonunu ortaya çıkarmak için birden çok zorluğu birlikte çözmeleri teklif edilecektir. Proje özel meydan okumayı, NFT kullanıcılarının evlerine fiziksel bir Orijinal Cabin Rimowa valizi götürmek için varlıklarını taklit edebilecekleri VIP dijital etkinliğini takip edecektir.

Rimowa, bagajın işlevini Metaverse’e aktarmak için Avatar Giyilebilirler ve WorkerBot NFT’ler ile gelecektir. Bu sayede, 2,3 ETH fiyatına sahip 888 Orijinal Cabin Rimowa valizine ek olarak, birim başına 0,08 ETH fiyatına alınabilecek 2.222 WorkerBot da olacaktır.

Nasıl çalışır?

RTFKT x Rimowa Mint’e erişim, Kabin Bagajı ve WorkerBot NFT’leri için iki ayrı etkinlik olacak. Herkesin erişebileceği canlı bir çekiliş sistemiyle de belirlenecektir. Çekilişlere hak kazanmak için katılımcılar MetaMask, WalletConnect, Bitski ya da Coinbase kripto cüzdanına sahip olmalıdır. Her iki çekilişe de katılım sağlanabilmektedir. Fakat herhangi birinde kazanmanız halinde satın almak için sınırlı bir süreniz olacaktır. Vaktinizi kaçırdığınızda, nane yapma fırsatı kaybolacaktır.

Klon X kullanıcıları, Kabin Bagajı ve WorkerBot için çekilişi kazanma ve darphaneye erişme tercihine sahiptir. Ayrıca Clone X sahibi olduğunuzda, Clone X cüzdanınızı kullanıp, çekilişe erişmeniz gerekmektedir. Ne kadar çok NFT tutarsanız, kazanma şansınız o kadar artmaktadır.

Fiyatı Nedir?

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab, 27 Ekimde çıkarılan bir NFT koleksiyonudur. Projenin mevcut taban fiyatı ise 0,2 ETH’dir. Toplam hacmi ise şu anda 1.281 Ethereum olarak görülmektedir.

Benevidisti NFT projesinin OpenSea koleksiyondan toplam 5 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı ise şu anda 2.110 olarak görülmektedir.

Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, Rimowa x RTFKT Phygital Luggage Collab NFT’nin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...
Önceki İçerikYagiverse NFT Nedir?
Sonraki İçerikPixel Rex NFT Nedir?