Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Rick & Morty NFT Yeni Koleksiyonunu Çıkarttı!

Paylaş

Fox’un, bir animasyon komedi dizisi olan ‘Krapopolis’ adlı animasyon NFT dizisi oluşturmak için Rick & Morty’nin yaratıcısı Dan Harmon ile işbirliği yaptığı açıklandı. Buna ek olarak Fox, NFT firmasının “sanat sanatının teknik bilgiyle buluşmasına yardımcı olacağını” iddia ediyor. Rick & Morty NFT koleksiyonu ile NFT sektöründe adından bolca söz ettirmekte.

Rick & Morty NFT: Krapopolis Dizisi

Krapopolis, Harmon’un ünlü Rick & Morty’sine çok benzeyen bir animasyon komedi dizisi olarak yaratılmakta. Ayrıca birçok dünyanın birbirini öldürmeyen ilk dizisi. Tamamen blok zincirinde küratörlüğünü yapılan ilk animasyon dizisi olacak. Bu, Fox’un herhangi bir biçimde NFT ekosistemine ilk transferi. Fox ayrıca, ‘Blockchain Inventive Labs’ adlı yepyeni bir NFT firmasının çıkışını yaptıklarını belirtti.

Fox Leisure CEO’su Charlie Collier, bir organizasyon sunumu sırasında reklamcılara şu tavsiyelerde bulunmakta. “Reklamveren odaklı, sanatçı odaklı ve animasyon takıntılı bir firma olarak Fox, reklamverenleri NFT’ler ve Dan’in dizisiyle birlikte blockchain destekli tokenler dünyasına götürmeye gidiyor. Şu anda Krapopolis başlıklı , tamamen blok zincirinde ilk kez küratörlüğünü yapacaktı. Böylelikle bunu kişisel animasyonumuz için yaptığımız gibi, üreticilerinizin NFT’ler aracılığıyla doğrudan takipçiler ve fanatiklerle bir araya gelmesine bile yardımcı olacağız. Sizinle birlikte Fox, sanat eserlerinin üreticilerin teknik bilgiyle buluşmasına yardımcı olacak.” dedi.

Oluşturulan ‘Krapopolis’ dizisi için ayrılmakta olan bir pazar. Ayrıca NFT’ler ve deneyimli belirteçler gibi dijital öğeler içermektedir.

Dan Harmon Kimdir?

Dan Harmon, Amerikalı yazar, yapımcı ve aktör. En iyi bilinen çalışmalarından birkaçı, ortak yapımcılığını yaptığı ‘Ricky & Morty’ ve kendisinin oluşturup yapımcılığını üstlendiği ‘Neighborhood’dur. 1996’dan beri çok sayıda görevde bulunan enerjik olmuştur. Los Angeles’ta kar amacı gütmeyen, her ay hızlı bir film yarışması düzenlerler. Katkıda bulunanlar, boyutu 5 dakikadan kısa pilot formatında bir kısa film gönderir. Fırsat, önceden kârlı başvuru yapanlardan oluşan bir panelin hangi pilotların kanıtlanacağını seçeceği şekilde yapılandırılmıştır ve The Downtown Impartial’de kalan izleyiciler, sonraki gösterim için bir dizi olarak hangi pilotların ilerleyeceğine karar verir.

Rick & Morty’nin diğer yaratıcılarından Justin Roiland, Nifty Gateway’de son yıl doodle NFT’lerini başlattı . Bu NFT’ler “Yapabileceğim En Etkili” olarak adlandırılmıştır. Bunlar, başka rastgele karalamalara ek olarak bir Rick & Morty doodle’ını içeriyordu. 290.000 $’a açık artırmada 1/1 olan ‘The Smintons’ oldu. ‘Aslında Ağaç Adam’ en az gitti, 100 sürümü ana brüt satışlarda her biri 10 dolara gidiyor ve bunun için son satış 500 dolar. Bu ürün yelpazesi, Sotheby’s’de halka açık bir satışla kabul edildi.

Benzer Yazılar

Ledger, NFT’ler için Yeni Bir Donanım Cüzdanı Oluşturdu!

Dijital varlık güvenliği konusunda uzman şirket olan Ledger, Ledger...

Decentraland, Arazi Sahiplerine Özel Sanal Emlak Kiralamayı Başlatıyor!

Decentraland, mülk sahiplerinin mülklerini başka kişilere kiralayabileceğini açıkladı. Yeni...

Azuki, 24 Saatlik Satışlarda Yaklaşık 2 milyon Dolar Hacimle İlk Sırada Yer Aldı!

Azuki, 24 saatlik satışlarda yaklaşık 2 milyon dolar ile...

Music Magazine Kapağına Metaverse Avatarı Koydu!

Dünyanın önde gelen elektronik müzik yayınlarından biri olan Mixmag,...

NFT Alıcılarındaki Artışa Rağmen NFT Satışları Geri Çekilme Yaşıyor!

Bu haftanın piyasa verilerine göre, NFT alıcılarında yüzde 15,16'lık...

Nike İlk Yerel Web3 Spor Ayakkabısını Piyasaya Sürdü!

Nike geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruya göre, NFT ve Web3...