Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

RealBirds NFT Nedir?

Paylaş

RealBirds NFT projesi, %100 topluluk destekli bir projedir. Ayrıca sürü, yaratıcılığı, ilhamı ve ücretsiz kullanımını vurgulayıp CC0 ahlakını tamamıyla benimsemektedir. RealBirds NFT Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak bu makalemizde cevap vereceğiz.

RealBirds NFT Nedir?

RealBirds NFT projesi, kesinlikle hükümet tarafından dikilen yapay casusluk dronları bulunmayan, eşsiz bir şekilde özelleştirilen 4.185 kuştan oluşan bir sürüdür. Özellikle SOL ve NEAR protokollerine özgü olan ilk Omnichain NFT’dir. Omnichain, iyi bilinen çok zincirli ve çapraz zincirli projelerden oldukça farklıdır. Ayrıca çapraz zincir işlemleri, birden fazla Blockchain etkileşime girildiğinde ve değeri direkt paylaşabildiğinde gerçekleşmektedir. Özellikle çoklu zincir teknolojisi, projelerin aynı anda en az iki Blockchain’de var olmasına izin vermektedir. Bütün buna karşılık, bir Omnichain protokolü mesajlaşmayı desteklemektedir.

Projenin Amacı Nedir?

Projenin amacı; Omnichain geleceğini yerel $NEAR ekosistemini gerekli olan her şekilde benimsemek, güçlendirmek, desteklemek, genişletmek, hızlandırmak ve finanse etmektir.

Fiyatı Nedir?

RealBirds NFT projesinin, 12 Ağustos 2022’de TBA NEAR fiyatıyla basılan 1000 NFT’lik bir koleksiyondur. Mevcut taban fiyatı ise, 0.002 ETH olarak görülmektedir. Toplam hacmi ise şu anda 0.017 Ethereum olarak görülmektedir.

RealBirds NFT’nin OpenSea koleksiyondan toplam 333 adet parça dijital sanat eseri mevcuttur. OpenSea verilerine göre proje koleksiyonuna ev sahipliği yapan kişi sayısı şu anda 49 olarak görülmektedir.

RealBirds NFT Nasıl Satın Alınır?

Şu anda bu koleksiyona ilgi duyan yatırımcıların, RealBirds NFT projesinin OpenSea’deki sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edilebilmektedir. Fakat koleksiyona ilgi duymakla kalmayıp koleksiyonun bir parçası olmak isteyen yatırımcıların yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır.

Bu NFT koleksiyonunu satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle MetaMask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olması gerekmektedir. Çünkü MetaMask cüzdanı, OpenSea’de alım-satım yapmak için kullanılması gereken cüzdanlardan biridir. Özellikle cüzdan sahibi olunduktan sonra kişiler, ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar ETH satın almalıdır. Daha sonra bu ETH’yi kripto para cüzdanına aktarılmalıdır. ETH, NFT alımlarında en çok kullanılan kripto para birimi olmaktadır. Alınan ETH’yi cüzdanına aktaran kullanıcılar son adım olarak dijital kripto para cüzdanını OpenSea’ye bağlamalıdır. Kullanıcı bağlantı kurduktan sonra, dilediği NFT’yi seçip, satın alma işlemlerini gerçekleştirilebilmektedir.

Benzer Yazılar

Yagiverse NFT Nedir?

Platform gezegenlerinin yok edilmesinden sonra 3.333 Yagiverse, galaksiler arası...

Infkted NFT Launch Nedir?

Infkted NFT Launch projesi, NFT'lerde sevilen geleneksel özellikleri ve...

Energy of Space Robots Nedir?

Energy of Space Robots Nedir? adlı konu başlığımızı NFXHaber olarak...

Abbott & Costello’s Who’s on First Nedir?

Abbott & Costello, bütün zamanların en büyük komedi ikilisidir....

mETH Headz by Psychedelic Labs Nedir?

METH Headz NFT projesi, estetik bir resimden daha fazlasını...

Benevidisti NFT Nedir?

Benevidisti NFT projesi, Metaverse'in uzak noktalarında gizli hazineleri arayan...