Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Quirkies NFT İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Paylaş

Quirkies NFT koleksiyonunda yalnızca 5.000 ilginç yaratık ve 2.200 sahibi var. Ayrıca güçlü bir topluluktan oluşuyor. Koleksiyonun yapıldığı sırada, toplam 11.4 bin ETH işlem hacmiyle 2.169 ETH taban fiyatı var. PFP’lere ek olarak, ekibin herkesin tuhaflıklarını kutlamayı amaçlayan uzun vadeli metaverse planları var.

Quirkies NFT: Tuhaflıklarınızı Gururla Giyin!

Şubat 2022’den bu yana koleksiyon, NFT başına 6 ETH’den fazla bir artış yaşadı. Ancak şimdilik geri planda kaldı denebilir. Tabii ki, yavaşlama tüm NFT pazarını saran düşüş eğilimine bağlanmaktadır.

Quirkies NFT koleksiyonu, her sahibin gerçek benliğini yansıtan birini bulabilmesi için yüzlerce özellik içerir. Bu, sahiplerin dijital yaratıklarıyla daha fazla bağ kurmasını sağlar. Hangisinin kişiliğinizi en iyi yansıttığına karar veremiyorsanız, hiçbir şey sizi başka bir tane almaktan alıkoyamaz.

Ekip, yoldaşlarından başka bir şey eklemeden sadece 5.000 tuhaflığa sahip olmayı planlıyor. Şubat ayında kendi Quirkie’nizi basmanın maliyeti 0,05 ETH idi. Mevcut taban fiyatla karşılaştırıldığında, gerçekten de oldukça ucuzlatılmış bir anlaşma. İlk basım, beyaz liste noktası başına 2 basıma ve genel satış sırasında hesap başına 5 basıma izin verdi. Bu nedenle, sahiplerin havuzu nispeten küçük tutulmuştur. Takımın gelecekte bu havuzu genişletmeyi planlayıp planlamadığı hala belirsiz.

Quirkies Ekibi Kimdir?

Bu projenin birkaç kilit üyesi var. Ancak web sitesi kimliklerini doğrudan ifşa etmiyor. Bunlar Syntribos, Soulest, FinchOne, Space Invader ve Quacamole olarak geçen nickname’ler.

Çoğu, geniş bir kolektif deneyime sahip olarak, uzun yıllardır kripto ve NFT alanında uğraştığı söylenmekte. Sitede yer alan bilgiye göre. Ekip, erken kripto ve NFT yatırımcılarından, pazarlama uzmanlarından, tanınmış sanatçılardan ve tabii ki geliştirme ekibinden oluşuyor. Ekip şimdiye kadar, özellikle birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk oluşturma konusunda oldukça iyi gidiyor gibi görünmekte.

İleriye dönük olarak, Quirkies NFT’lerinin güçlerini esnetebileceği kendi metaverse’lerini inşa etmeyi planlıyor. Bu arada ekip, yaratıkları mevcut metaverselere getirmek için de çalışacak.

Sörf ve paten özelliklerini birleştiren sokak giyimi de dahil olmak üzere Quirkies ürünleri de olacak. Ayrıca, NFT’ler, küresel olarak etkinliklere ve özel deneyimlere erişim sağlayan IRL üyeliklerini temsil eder. Son olarak, ekip her yaratığa kendi arkadaşını sağlayacaktır.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...