Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Publicis Baş Metaverse Görevine Bir Avatar Atadı!

Paylaş

Büyük pazarlama şirketleri yakın dönemde baş Metaverse görevlilerinin rolünü ciddi olarak düşünmektedir. Publicis Group, bu pozisyona Web3’te bilgisayar tarafından oluşturulan Leon adında bir avatar atadı. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Publicis

Publicis Avatarının Görevleri Ne Olacak?

Publicis’in ticari marka kurumsal aslan logosuna benzerlik gösteren bir avatar yaratılmıştır. Ayrıca avatarın, müşterilerinin Web3 stratejilerini anlamalarına, gezinmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olması beklenmektedir. Publicis’in Fransa’daki Conseil birimi tarafından oluşturulan büyük şirket Leon’un görevlerini açıkladı. Bu açıkamalara göre Leon müşterilere eşlik edecek ve işlerine özgü stratejilerle Metaverse’te nasıl gezinecekleri konusunda tavsiyelerde bulunacaktır. Ayrıca Publicis’te doğru uzmanlık ve ekiplerin desteğiyle çalışanlara yol gösterici olacaktır. Müşterilere Web3 deneyimlerini aktaracak, problem karşısında tavsiyeler verecektir. Kurucu ortak Arthur Sadoun açıklama yaptı.

Metaverse bir varış noktası değil, herkes için gerçek zamanlı bir öğrenme anıdır. Ayrıca sorgulama, eğitim ve deney gerektirir. Müşterilerimizle birlikte bu yolculukta olmaya kararlıyız. Bunun işleri için ne anlama geldiğini anlamalarına yardımcı olacağız. Ayrıca veri, medya ve teknoloji genelinde mevcut Web3 yeteneklerini onlara getirmeye kararlıyız. Leon bunu bir avatar olarak somutlaştırıyor. Ayrıca müşterilerimizin bu yeni kanalda gezinmelerine ve yolun her adımında ilerlemelerine yardımcı olacak.

Açıklamalara göre Leon, problemi olanlardan Metaverse hakkında sorular alacaktır. Ayrıca arayüzde, konu hakkında her zaman daha fazla soru sorabileceği ve reklam grubunun çalışanlarını destekleyebileceği kendi LinkedIn sayfası olacaktır. LinkedIn aracılığıyla müşterilerden gelen sorulara cevap vermek için doğru kişilere yönlendirme yapacaktır. Ayrıca avatarın kendisine ait e-posta adresi de olacaktır. Publicis CEO’su ve direktörü Marco Venturelli açıklama yaptı.

Metaverse’te dahil olmak üzere, yaparak öğrendiğiniz her yeniliğe inanıyoruz. Bugün deney yapmak doğru, ancak tüm bu deneyimleri eğlenceli bir şekilde yapmak için bir tür sembole ihtiyacımız vardı. Topluluk, içerik ve yaratıcılık hakkındaki sosyal duygular sıkıcı olamaz.

Şirket Hakkında

Publicis Groupe, çok uluslu bir Fransız reklam şirketidir. Şirketin merkezi Paris’tedir. 1945’ten önce, çok az tanınan Paris merkezli reklam ajansı 1950 yılından itibaren hızla büyüyerek dünyanın dördüncü en büyük ajansı haline gelmiştir. Fransa’da savaş sonrası ekonomik çöküşle birlikte, özellikle reklam endüstrisinin genişlemesini teşvik etmede liderlik yaptı. Fransız hükümetinin üst düzey yetkilileriyle yakın bağları bulunmaktadır. Şirketin kendine has, tanıtım için semboller kullanması ve çok çeşitli büyüyen endüstrilerden müşteri çekme becerisi başarıya ulaşmasını sağlamıştır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...