Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Psychedelics Anonymous Nedir?

Paylaş

Psychedelics Anonymous Nedir?

Akıl sağlığı ve halüsinasyonlar üzerine yoğunlaşan Psychedelics Anonymous, 9.595 adet 3 boyutlu avatardan oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bu makalede Psychedelics Anonymous nedir, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. NFXhaber olarak, sizin için hazırladık. Gelin koleksiyonu birlikte inceleyelim.

Psychedelics Anonymous nedir?

Psychedelics Anonymous, karanlık ve yüzleri belirli olmayan 3 boyutlu insan avatarlarından oluşan bir NFT koleksiyonudur. Bununla birlikte Ethereum üzerinde barındırılan koleksiyon 9.595 ERC-721 NFT’sinden oluşur. ERC-721, NFT gibi benzersiz varlıkları oluşturmak için kullanılan bir standarttır. Bu standart ile oluşturulan tokenlerin sahipleri, varlığın sahipliğini ifade eden bir mülkiyet belgesini de elde eder. Bununla birlikte Psychedelics koleksiyonu, halüsinasyon ve şizofreni gibi ruh sağlığı konuları üzerine eğilen bir koleksiyondur.

Psychedelics NFT’leri, bir algoritma tarafından özellik havuzundaki öğelerin rastgele bir biçimde kombine edilmesiyle üretilmiştir. Çoğunlukla karanlık, gotik ve bilim kurgu öğelere sahip olan bu NFT’ler, sahipleri tarafından profil fotoğrafı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanında ekibin, Psychedelics NFT’leri ile bağlantılı 3 farklı koleksiyonu bulunmaktadır. Bu koleksiyonlardaki NFT’leri elde eden kullanıcılar, profil fotoğrafı NFT’lerinin farklı kullanım durumlarının kilidini açar.

Psychedelics ne sunmaktadır?

Her Psychedelics Anonymous NFT sahibi, koleksiyonun topluluğuna katılabilmektedir. Ek olarak projenin sunduğu tüm hizmetlere de Premium erişim sağlayabilmektedir. Bu hizmetler:

  • Metaverse: NFT sahipleri, Metaverse Pass NFT’si satın alarak varlıklarını metaverse oyunları içerisinde avatar olarak kullanabilir, ileride çıkabilecek herhangi bir giyilebilir dijital öğeye ön erişim sağlayabilir ve Metaverse’lerde alan elde edebilir.
  • Gerçek dünya etkinlikleri: Psychedelics NFT’sine sahip olup IRL Pass NFT’si basan veya satın alan kullanıcılar, projenin gerçek dünyada düzenlediği konser vb. etkinliklere katılım sağlayabilir ve bu etkinliklerde VIP alan elde edebilir.
  • Oyun: NFT sahipleri, Bileşen#1 isimli NFT’yi satın alarak veya basarak projenin mini oyununa erişim sağlayabilir.
  • Staking ve DAO: Ekip, şu an için olmasa da gelecekte Staking ve DAO ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Bu gerçekleştiğinde kullanıcılar, NFT’lerini stake ederek pasif gelir elde edebilmektedir. Üstelik projenin yönetimine de katılım sağlayabilmektedir.

Psychedelics Anonymous nasıl alınır?

Psychedelics Anonymous NFT’si satın almak için OpenSea ve SuperRare gibi NFT pazarlarına üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işlemini tamamlayan kullanıcılar, içinde ETH bulunan bir Ethereum cüzdanını hesaplarına bağlamalıdır. ETH, kripto para borsalarından satın alınabilmektedir. Ek olarak Ethereum cüzdanı ise MetaMask üzerinden oluşturulabilmektedir. ETH’lerini cüzdanlarına aktaran kullanıcılar, bu cüzdanı OpenSea hesabına bağlayarak ETH karşılığında Psychedelics NFT’lerini satın alabilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...