Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Profesör The Olyverse Tanıtımını Yaptı

Paylaş

Başarılı La Casa de Papel dizisinin başrol oyuncusu Alvaro Morte, eski Barcelona oyuncusu ve İspanyol milli takımının eski kaptanı Carles Puyol ile birlikte The Olyverse tanıtımını yaptı. Yeni kurulan şirket NFT’lere dayalı ilk filmleri üretmeyi amaçlamaktadır. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

The Olyverse

The Olyverse Tanıtımı Gerçekleşti

Olyverse, NFT’ler koleksiyonuna dayanmaktadır. Metaverse’teki ilk NFS’yi ve 3D animasyon filmlerini elde edecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcıların hikaye oluşturulmasına katılması teşvik edilmektedir. Olyverse’te yıldızlara seçmeler göndermek, kurslar almak ve özel etkinliklere katılmak gibi çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Carles Puyol, NFS’nin yeni bölümlerini burada yayınlayacaktır. Ayrıca kendi Metaverse’lerinde NFT koleksiyonlarını piyasaya sürecek olan yeni firmanın başkan yardımcısıdır. Hayran katılımının teşvik edileceği farklı yıldızlarla özel deneyimlere hak kazanılması sağlanılacaktır. Ek olarak, şirketin yaptığı açıklamalara göre, Metaverse’te farklı oyna kazan oyunları oluşturulacaktır. Böylece borsaları genişletmek için kısa vadeli planları olan bir bütün olarak özel token’ı OLY’nin kapsamını genişletecektir.

Bir topluluk projesi olarak Olyverse, sosyal bir karaktere sahiptir. Ayrıca sanata, kültüre ve sosyal refaha olan bağlılığı, DNA’sının bir parçasıdır. Bu nedenle Olyverse ve yıldızlar, bağışta bulunacaktır. Her bölümün yıldızı tarafından seçilen kuruluşlara, gelirlerinin bir kısmı bağışlanacaktır. Álvaro Morte’nin ilk koleksiyonunu, kendisinin seçtiği bir kurum olan çocuk kanseriyle savaş kurumuna bağışlayacaktır. Bu kurumu seçmesinin amacı tedavi için araştırma projelerini teşvik etmektir. Ayrıca bağımsız bir kuruluş olan CRIS’i finanse ederek, çocuk kanseri tedavisine katkıda bulunmak istemektir.

Profesörün İlk Koleksiyonu

Morte’nin ilk koleksiyonundaki NFT’ler, hem Olyverse’ün kendi token’ı (OLY) hem de Ethereum (ETH) ile alınabilmektedir. Ayrıca şirketin kendi resmi platformunda kredi veya banka kartı kullanarak satın alınabilecektir. Olyverse NFS’nin NFT koleksiyonları için NFT’lerin dinamiklerinde yeni bir farklılık oluşturmuş ve akışlarını değiştirmiştir. Bu rolü geliştirmek için seçilen kuruluş, olağanüstü bir koleksiyonla Alvaro Morte’nin NFT’lerinin piyasadaki en büyük alıcısını da temsil eden 3F Music Dubai şirketidir.

Etkileyici NFT koleksiyonuyla 3F Music, binlerce nadir ve benzersiz sanat eserine sahip olarak bölgesinde baskın NFT gücü olmaya çalışmaktadır. Buna ek olarak, 3F Music, Dubai’deki dünya standartlarında müzik prodüksiyon stüdyolarına ev sahipliği yapmak için son teknoloji kayıt ve medya tesislerini sunmaktadır.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...