Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PopCom NFT Koleksiyonuyla Devrim Yaratabilir!

Paylaş

PopCom, bir süredir PopShop Dijital Pop-Up mağazaları aracılığıyla perakendede büyük satışlar gerçekleştiriyor. Ayrıca mağazada içeceklerden ayakkabılara kadar her türlü ürün satılmaktadır. PopCom NFT, kendi otomatları aracılığıyla oluşturdukları NFT koleksiyonunu yayınlamak için Knxtti ile ortaklık kurdu. NFXhaber olarak, bu ortaklığın detaylarını sizin için derledik.

PopCom NFT

PopCom NFT Satışını Nasıl Gerçekleştirecek?

PopCom NFT, Hilton Midtown’da PopShop’unu kuracak. Ayrıca ilk NFT koleksiyonunu bu vesileyle piyasaya sürecek. Bu seride Biggie, Whoopi Goldberg, Mike Tyson, Jay-Z ve Donald Trump gibi ünlü isimlerin çizgi film portreleri yer alacaktır. NFT’lerin her biri 500 dolar fiyat etiketine sahiptir. Ayrıca sadece 10 parça olarak satışa çıkacaktır. Toplamda 10 alıcı olacak. Alıcıların her biri 10 sınırlı sayıda NFT’den sadece 1’ini alabilecektir. Ayrıca otomat ilk olarak NYers koleksiyonunun en yüksek kalitede fiziksel bir baskısını basacaktır. Sonrasında alıcılara, dijital NFT’yi basmak için özel bir QR kodu verilecektir. Ayrıca projenin ekibi satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ilerleyen süreçte daha fazla avantajlar sunacağını açıkladı.

Fiziksel ürünler otomatlar aracılığıyla popülerlik kazandıkça, NFT sayıları artacaktır. Bu yenilikçi çözüm sayesinde, coinGODx gibi sanatçılar sanatlarını fiziksel olarak orada olmadan yüksek trafiği bulunan yerlerde sergileyebilecektir. Ayrıca artık fiziksel olarak satış mümkün olacaktır. Sanatçılar koleksiyonlarını aynı anda birden fazla fiziksel mağazada ve sanal ortamda satışa sunabilecektir.

Koleksiyonun Yaratıcısı

Christopher Knxtti Green aynı tür çalışmalarıyla tanınış bir sanatçıdır. Sanatçı, insan deneyiminin çelişkilerine ve insanın fizikselden dijitale geçişini referans alarak toplumsal olaylara göre hareket etmektedir. Sanat camiasını aktif olarak takip edenler onu iskelet resimlerinden tanıyor olabilir. 2021’in başlarında NFT piyasasına giriş yapmıştır. Ayrıca geçen süre zarfında piyasada büyük başarılar elde etmiştir. Sonrasında diğer sanatçılara yardım ettiği çalışmalar mevcuttur. EVOL NFT koleksiyonundaki KidEight ve Dee Cosey, dijital alandaki başarılarında Knxtti’ye çok güvenmektedir.

PopCom’un Çalışma Alanı

NFT’lerden önce PopShop özel programı, yüksek harcama yapan müşterileriyle bağlantı kurmak için çeşitli markalarla birlikte çalışmıştır. Bunlar oteller, alışveriş merkezleri, havaalanları ve kongre merkezleridir. Ayrıca buna benzer bir sürü yüksek trafiğe sahip alanlar odak noktalarıdır.

İşletmeler, daha akıllı iş kararları vermelerine yardımcı olmak için güçlü satış verilerine PopShop’lar aracılığıyla kolayca erişebilmektedir. Daha da önemlisi, işletmeler geleneksel fiziksel perakende satış mağazalarındaki pek çok sorunla karşı karşıya kalmadan yardım alabilmektedir. PopCom ekibi, kurucu ve CEO olan Dawn Dickson tarafından yönetiliyor. Kendisi bir e-ticaret girişimcisidir. Ayrıca başarının temelinde verilerin olduğunu düşünmektedir. PopCom’un iş çözümleri sayesinde, diğer işletmelerde ileriye dönük kritik verilere erişebilmektedir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...