Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PoolTogether Hedefine Ulaştı!

Paylaş

DeFi topluluğu, 1,4 milyon dolarlık NFT savunma finansmanı hedefine ulaşmak için PoolTogether’a destek verdi. Kayıpsız piyango merkezi olmayan DeFi platformu PoolTogether, NFT’lerin yasal savunma finansmanı hedefinin yüzde 100’üne ulaştı. NFXhaber olarak, sizin için derledik.

PoolTogether

PoolTogether Finans Hedefine Çok Kısa Sürede Ulaştı

Projenin 769 Ethereum (ETH) veya 1,4 milyon dolarlık finansman hedefine ulaşması sadece on gün sürdü. Ayrıca bazı saldırıları devam ettiği bu dönemde DeFi topluluğundan güçlü bir destek aldı. PoolTogether’ın kurucu ortağı Leighton Cusack yaptığı açıklamada, topluluğun PoolTogether Inc’e verdiği desteğe hayran kaldım” dedi. PoolTogther, bir toplu davayla mücadeleye karşı PoolyNFT adlı bir finansman kampanyasının parçası olarak NFT satıyor.

NFT’ler, NFT başına 0,1 ETH, 1 ETH ve 75 ETH olarak fiyatlandırılıyor. Fiyatlar toplam basılan token sayısına göre değişecektir. Ayrıca proje sonunda NFT’ler için hodler yardımcı programı kullanıma sunulacaktır. 1 Haziran’da PoolTogether’ın bağış toplama projesi yaklaşık 471 ETH’ye ulaşmıştı. Üstelik 75 ETH karşılığında Pooly NFT satın alan Andreessen Horowitz’in ortağı Chris Dixon gibi büyük figürlerin desteğini aldı. Bugün dahil toplanan fon rakamı şu anda 788,40 ETH. Kampanyanın bitmesine 16 gün daha var. Ayrıca tüm NFT’ler satılırsa yaklaşık 1.076 ETH üretilmiş olacak.

PoolyNFT ekibi, 6 Haziran’da önemli bir tweet attı. 4.200’den fazla benzersiz cüzdanın şu anda Poolys’i tuttuğunu belirtti. Topluluğun bir araya gelmesiyle neler başarıldığını görmek kesinlikle şaşırtıcı olduğunu dile getirdi.

Dava Süreci Devam Ediyor

Söz konusu dava, PoolTogether aracılığıyla piyango bileti satın almak için sadece 12 dolar harcadıktan sonra ocak ayında DeFi projesine karşı dava açan Senatör Elizabeth Warren’ın 2020 başkanlık kampanyasının eski teknoloji lideri Joseph Kent tarafından yönetiliyor. Kent, PoolTogther ve ortaklarının New York’ta yasadışı bir piyango işlettiğini iddia ediyor ve PoolTogether’a harcadığı fonların iki katını, avukatlık ücretleri ve yasal işlem maliyetlerinin iki katı değerinde tazminat istiyor. Özellikle Kent, şikayetinde kripto için genel bir hoşnutsuzluğun altını çizdi. Bunların yanı sıra şeylerin dolandırıcılık, çevresel hasar ve Ethereum’un yüksek gaz ücretleri hakkındaki endişelerini dile getirdi. Ayrıca endişelerinin PoolTogether’dan sonra dahada arttığını öne sürdü.

PoolTogether, DeFi borç verme protokollerini kullanarak faiz oluşturmak için bilet alıcılarının ve likidite sağlayıcılarının sermayesini kullanarak platformdaki stabilcoin mevduatlarında risksiz piyangoları sunuyor. Piyangoyu kazanan, getiriden en büyük payı alırken, diğer katılımcıların bir kısmı küçük bir payı paylaşır. Ayrıca kalan tüm katılımcılar tam geri ödeme alır.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...