Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PoolTogether Hedefine Ulaştı!

Paylaş

DeFi topluluğu, 1,4 milyon dolarlık NFT savunma finansmanı hedefine ulaşmak için PoolTogether’a destek verdi. Kayıpsız piyango merkezi olmayan DeFi platformu PoolTogether, NFT’lerin yasal savunma finansmanı hedefinin yüzde 100’üne ulaştı. NFXhaber olarak, sizin için derledik.

PoolTogether

PoolTogether Finans Hedefine Çok Kısa Sürede Ulaştı

Projenin 769 Ethereum (ETH) veya 1,4 milyon dolarlık finansman hedefine ulaşması sadece on gün sürdü. Ayrıca bazı saldırıları devam ettiği bu dönemde DeFi topluluğundan güçlü bir destek aldı. PoolTogether’ın kurucu ortağı Leighton Cusack yaptığı açıklamada, topluluğun PoolTogether Inc’e verdiği desteğe hayran kaldım” dedi. PoolTogther, bir toplu davayla mücadeleye karşı PoolyNFT adlı bir finansman kampanyasının parçası olarak NFT satıyor.

NFT’ler, NFT başına 0,1 ETH, 1 ETH ve 75 ETH olarak fiyatlandırılıyor. Fiyatlar toplam basılan token sayısına göre değişecektir. Ayrıca proje sonunda NFT’ler için hodler yardımcı programı kullanıma sunulacaktır. 1 Haziran’da PoolTogether’ın bağış toplama projesi yaklaşık 471 ETH’ye ulaşmıştı. Üstelik 75 ETH karşılığında Pooly NFT satın alan Andreessen Horowitz’in ortağı Chris Dixon gibi büyük figürlerin desteğini aldı. Bugün dahil toplanan fon rakamı şu anda 788,40 ETH. Kampanyanın bitmesine 16 gün daha var. Ayrıca tüm NFT’ler satılırsa yaklaşık 1.076 ETH üretilmiş olacak.

PoolyNFT ekibi, 6 Haziran’da önemli bir tweet attı. 4.200’den fazla benzersiz cüzdanın şu anda Poolys’i tuttuğunu belirtti. Topluluğun bir araya gelmesiyle neler başarıldığını görmek kesinlikle şaşırtıcı olduğunu dile getirdi.

Dava Süreci Devam Ediyor

Söz konusu dava, PoolTogether aracılığıyla piyango bileti satın almak için sadece 12 dolar harcadıktan sonra ocak ayında DeFi projesine karşı dava açan Senatör Elizabeth Warren’ın 2020 başkanlık kampanyasının eski teknoloji lideri Joseph Kent tarafından yönetiliyor. Kent, PoolTogther ve ortaklarının New York’ta yasadışı bir piyango işlettiğini iddia ediyor ve PoolTogether’a harcadığı fonların iki katını, avukatlık ücretleri ve yasal işlem maliyetlerinin iki katı değerinde tazminat istiyor. Özellikle Kent, şikayetinde kripto için genel bir hoşnutsuzluğun altını çizdi. Bunların yanı sıra şeylerin dolandırıcılık, çevresel hasar ve Ethereum’un yüksek gaz ücretleri hakkındaki endişelerini dile getirdi. Ayrıca endişelerinin PoolTogether’dan sonra dahada arttığını öne sürdü.

PoolTogether, DeFi borç verme protokollerini kullanarak faiz oluşturmak için bilet alıcılarının ve likidite sağlayıcılarının sermayesini kullanarak platformdaki stabilcoin mevduatlarında risksiz piyangoları sunuyor. Piyangoyu kazanan, getiriden en büyük payı alırken, diğer katılımcıların bir kısmı küçük bir payı paylaşır. Ayrıca kalan tüm katılımcılar tam geri ödeme alır.

Benzer Yazılar

OpenSea, Ethereum L2 Optimism’in Katılımını Duyurdu!

Hacim olarak önde gelen NFT pazarı OpenSea, Twitter aracılığıyla...

MetaMask, Web3 Deneyimlerini Geliştirecek Dapp’ı Yayınladı!

Dünya çapındaki kullanıcılar, varlıklarını tek bir yerde görme isteğini...

Avrupa Metaverse Teknolojisinde ABD ve Çin’i Yakalamak İstiyor!

Avrupa Komisyonu, gelecek yıl Metaverse gibi sanal dünyalar üzerine...

Hi ve Mastercard, Özelleştirilebilir NFT Banka Kartlarını Duyurdu!

Kripto ve fiat finansal bankacılık platformu Hi, küresel ödeme...

Funko, Game of Thrones NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Yeni Funko dijital NFT koleksiyonu Game of Thrones karakterlerinden...

Robinhood, Web3 Kripto Cüzdanını 10.000 Müşterisi için Kullanıma Sundu!

Merkezi Menlo Park California'da bulunan Amerikan finansal hizmetler şirketi...