Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

POND’S, Shopee ile Ortak Oldu!

Paylaş

Shopee, bu sezon alışveriş yapanlara türünün tek örneği bir dijital koleksiyon sunmaktadır. Sezonluk promosyon, alışveriş yapanların sanatçı Rifqi Ardiansyah tarafından tasarlanan bir NFT’yi kazanmasını sağlar. NFXhaber olarak, detayları sizin için derledik.

Endonezya ve Filipinler için Planlanan Etkinlik

Promosyon, Shopee ile dünya çapında üne sahip bir cilt bakım markası olan POND’S arasındaki iş birliği sayesinde mümkün oldu. Shopee, Güneydoğu Asya ve Tayvan’ın lider e-ticaret markasıdır. Şirket tarafından yapılan bir medya erişimi, Pond Glow Stage kampanyasının 23-25 ​​Kasım’da Endonezya’da ve 28 Kasım’da Filipinler’de başlayacağını söyledi. POND’S Küresel Marka Direktörü Jopa Malantic, şirketin alışveriş yapanların deneyimini iyileştirmek için aktif olarak yenilikçi yollar aradığını söyledi:

“Bu nedenle, Shopee ile bir kez daha ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu kez e-ticaret platformunun satın alma ile ilk NFT hediyesini içeren #PondsGlowStage’i sunmak için heyecan duyuyoruz. Sınırlı sayıda NFT kazanma şansı sağlamanın yanı sıra etkinliğin, müşteriler cilt bakımında şirketin onlarca yıllık bilim destekli uzmanlığını deneyimleyebilecekler.”

Ayrıca güncelleme küresel cilt bakım markasıyla ortaklığın, etkinlik süresi boyunca POND ürünlerinde etkileşimli oyun, özel promosyonlar ve indirimler gibi çeşitli yeniliklerle müşterilerin alışveriş deneyimini geliştireceğini söyledi. Müşteriler eğlenirken ve deneyimin tadını çıkarırken aynı zamanda POND’S için yapılan sınırlı sayıda NFT’yi kazanma şansına da sahip olacaklar. POND’S şirketiyle yapılan ortaklık, müşterilere Shopee destekli ürünü satın almaları için NFT sunan ilk promosyondur. Bununla birlikte Shopee’nin Jakarta ofisinden yapılan açıklama şunları söyledi:

“#PondsGlowStage, Shopee kullanıcılarının çevrimiçi alışveriş deneyimini etkileşimli oyunlar, çok sevilen POND ürünlerinde özel promosyonlar, indirimler ve şimdiye kadar ilk kez sınırlı sayıda NFT’ler aracılığıyla bir sonraki seviyeye taşıyor.”

Özel NFT, promosyon dönemi içinde POND’un cilt bakım ürünlerini satın alan hayranlar için kullanılabilir. Bununla birlikte NFT’ye sahip olmanın bazı avantajları bulunmaktadır. Bu, sahibini en son POND’un ürün sürümleri hakkında bilgilendiren uyarılara erişim sağlamaktadır. Ayrıca markanın herhangi bir cilt bakım ürünü için mevcut indirim fırsatları yer alır.

Kazanılan NFT’ler Nasıl Kullanılır

Yayına göre kazananlar, NFT platformu olan OurSong’a kaydolarak NFT’lerini kullanabilirler. Ayrıca platformda, Shopee tarafından Shopee sohbeti aracılığıyla kendilerine verilen kullanım kodunu kullanarak kazandıkları NFT’yi kullanabilirler.

Müşterilerin özel oyunlar oynayarak kazanabilecekleri özel eşantiyonlar da mevcuttur. Oyuncular, istenmeyen cilt lekelerinden dikkatli bir şekilde kaçınırken, oyun zaman aşımına uğramadan önce azalan POND ürünlerini toplamak zorunda kalacaklar. Kullanıcılar, oynayarak Glow Stage Catch oyunlarında puan kazanabilirler. Ayrıca POND’un eşantiyonları kullanmalarını sağlayabilirler.

Shopee NFT’ler Yoluyla Müşterilerin Etkileşimini Derinleştiriyor

Shopee Bölgesel Marka Ortaklıkları Direktörü Pavan Challa şunları söyledi:

“Shopee’nin bir NFT eşantiyonu için bir markayla yaptığı ilk iş birliği olan bu yeni kampanya aracılığıyla POND’S ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı derinleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Shopee, kullanıcılarımızın ilgisini çekmenin ve onları heyecanlandırmanın yeni yollarını geliştirmeye ve keşfetmeye ve marka ortaklarımızın alışveriş yapanlarla ilişkilerini derinleştirmelerine yardımcı olmaya devam ediyor.”

Shopee’nin e-Ticaret departmanını geliştirmek için markalardan daha yenilikçi katılımlar beklediği belirtti. Ayrıca güzellik markalarıyla iş birliklerini genişletmeye devam etmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...