Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Polygon NFTically ile Ortaklığını Duyurdu

Paylaş

Polygon, kullanıcılarını Web3’e adapte etmeye yardımcı olan Ethereum ölçeklendirme çözümüdür. Polygon, NFTically ile dünyanın ilk e-ticaret Metaverse’i olduğunu belirttiği COMEARTH için bir ortaklık duyurusu paylaştı. NFXhaber olarak, bu ortaklığın detaylarını sizin için derledik.

Polygon NFTically

Polygon NFTically Ortaklığı

COMEARTH, işletmelere Metaverse’te sürükleyici yerler inşa etme yetkisi verecektir. Ayrıca şirket Web3’ün e-ticaret lideri olmayı hedefliyor. WAX’tan Kim açıklama yaptı. Blok zinciriyle desteklenen ve dApps aracılığıyla erişilebilen yeni bir dijital sınır olarak tanımladığı Web3’e geçiş konusunda çok fazla görüş ve bilinmezlik olduğunu dile getirdi. Web3 açıklamada doğrulanabilir dijital mülkiyet olarak adlandırıldı. Yalnız Web3’ü sadece bu kavrama sığdırmak aşırı derecede yetersiz kalacaktır.

Web3’ün kullanım durumları ayrıca e-ticaret ve dijital pazarlamaya kadar uzanmaktadır. Ayrıca Liderler, kişiselleştirilmiş deneyim geliştirmeyi hedeflemektedirler. Satın alım işlemini gerçekleştirmek için hareket etmek zorunda kalmak farklı bir durumdur. Hareket etmeden satın alma işlemi gerçekleştiren müşteriler arasında ciddi bir fark vardır. Yakın tarihli raporda dijital pazarlama liderlerinin yüzde 63’ünün kişiselleştirilmiş deneyimler için mücadele ettiği belirtilmiştir. Ancak bu Web2 için zordur. Bu zorluğun Web3 ile çözüme kavuşma ihtimali mevcuttur. Ayrıca birkaç şirket bu yeni alanda lider konumuna sahip olmak için yarışmaktadır.

Pazarlama liderleri, ilgili müşteri verilerini sağlamak ve dijital pazarlamacıların hedeflemelerini geliştirmek için Web3’ten yararlanmaktadır. NFTally’nin kurumsal alana girme yöntemi bu düşüncenin altında yatmaktadır. NFTically aynı zamanda CEO olan Toshendra Sharma tarafından kurulmuştur. NFTally içerik oluşturucuların alan adları altında kendi NFT mağazalarını veya pazarlarını başlatmalarına olanak tanıyan kodsuz bir NFT girişimidir. NFTically, kullanıcılara uçtan uca uyumluluk sağlamak ve onlara yardımcı olmak SaaS sağlayıcısı olma vizyonuna sahiptir. Kuruluşundan itibaren NFTically, bazı markaların NFT gücünden yararlanmasına yardımcı olmak için Zee Studios, AltiusDAO ve BollyCoin gibi pazar liderleriyle çeşitli ortaklıklar gerçekleştirmiştir.

COMEARTH

COMEARTH, arazi sahiplerinin Metaverse girişimlerini sadece birkaç dakika içinde kurmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca bunlar, işletmelerin Shopify, WooCommerce ve diğerleri aracılığıyla zahmetsizce satış yapmasına yardımcı olmak için büyük Web2 ticaret platformlarına bağlanan API’ler içermektedir. Sharma, COMEARTH’ın her tür müşteriye işletmeye Metaverse’te bir mağaza açma fırsatı sağlayacağını belirtti. Mağazalarını Metaverse’te açmayı planlayan kuruluşlar ve bireyler bu platformu rahatlıkla kullanabilecektir. Tek yapmaları gereken Metaverse’de arazi satın almak ve üzerine istedikleri herhangi bir şeyi inşa etmektir.

COMEARTH, Polygon’un CTO’su Sandeep Nailwal ve Coinbase’in baş ürün sorumlusu Surojit Chatterjee tarafından desteklenmektedir. Ayrıca dünyanın herhangi bir yerinde ki işletmenin Metaverse’te NFT şeklinde sanal arazi satın alabilmesine ve akıllı sözleşmesiyle yönetebilmesine imkan sağlayan sanal bir gezegendir.

Benzer Yazılar

OpenSea Studio: Sanatçılar İçin NFT Koleksiyonu Oluşturma ve Tanıtma Platformu

OpenSea, 3 Ekim tarihinde yeni bir özelliği olan OpenSea...

Pudgy Penguins: Walmart İşbirliği ile NFT Projesi Rekor Kırıyor

NFT Projesi Pudgy Penguins, Sadece Bir Duyuruyla Satışlarını Üç...

Eylül Ayının Kazandıran NFT Projeleri: Proje Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eylül Ayında Kazandıran NFT Projeleri: Projeleri Seçerken Nelere Dikkat...

NFT Piyasasında Değer Tartışması: Rolling Stone Raporu İle Ortaya Çıkan Gerçekler

Rolling Stone dergisi, NFT'ler hakkında yapılan bir araştırmaya atıfta...

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...