Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Police and Thief NFT Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paylaş

NFT’ler kripto alanlarında en sıcak konu haline geldiğinden beri, bu benzersiz token’ları satın alarak para kazanmanın birçok yolunu gördük. Bu yollardan biride popüler P2E NFT’lerdir. Ayrıca isminden anlaşılacağı gibi, çevrimiçi oyun oynamak kadar normal ve basit bir şeyle NFT kazanmanıza olanak tanır. Piyasada NFT oyunu olarak birçok P2E oyunu var. Bunlar NFT kazanmanızı sağlar. Onları koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Üstelik NFT pazaryerlerinde iyi para karşılığında satabilirsiniz. Police and Thief NFT oyunu bunlardan bir tanesi. Bu oyunun detaylarını NFXhaber olarak, sizin için derledik.

Police and Thief NFT

Police and Thief NFT Nedir?

Police and Thief NFT oyunu, Ethereum’daki Wolf Game NFT’den türetilmiştir. Ancak bunlar aynı oyunlar değillerdir. Police and Thief NFT, Wolf Game’deki en iyi özellikleri tercih edilerek yaratıldı. Ayrıca Police and Thief’i bugünkü haline getirmek için yenilikçi eklemelerle birlikte bazı değişiklikler yapıldı. Avalanche ağında ki oyun, bir oyuncunun oyunu kazanmak için en iyi şekilde düşünmesini sağlar. Ayrıca yeteneğini test edecek benzersiz tarzları deneme şansı bulur. Police and Thief NFT oyunu, piyasadaki en yenilikçi P2E ortamlarından biri olma yolunda hızla büyüyor.

Oyun Nasıl Oynanıyor?

Oyunda üç aşama vardır. Bunlar, para basma aşaması, bahis aşaması ve kara para aklama aşamasıdır. Oyuna ilk olarak, hırsızınızı veya polisinizi basmakla başlarsınız. Bunu, NFT pazar yerlerinden satın alabileceğiniz LOOT token ile yapabilirsiniz. 10.000 dolar LOOT satın aldığınızda, size rastgele bir polis veya hırsız gelir. Sizin seçim yapmanıza izin vermez.

Bir hırsız olursanız, bankayı soyabilirsiniz ve LOOT’unuzu talep edebilirsiniz. Ayrıca bankadan ayrılarak hisselerinizi de kurtarabilirsiniz. 10.000 LOOT’unuzun tamamını kaybederseniz, polislere dağıtılacaktır. Bu, bir polise sahip olmanın bir hırsıza sahip olmaktan daha fazla ödeme yaptığı durumlardan biridir.

Bir polis alırsanız, oyuncuların sadece yüzde 10’u bir polise sahip olduğundan, oldukça nadir görülen bir şeye sahip olursunuz. Polis olarak oynarken havalı noktalardan biri, çok yüksek alfa derecesine sahip olma ihtimalinizdir. Yüksek alfa derecesinin, bir polis oyuncusu olarak rüşvetten kazanabileceğiniz LOOT miktarını artıracağını unutmamak önemlidir. Açık olmak gerekirse, ne zaman bir hırsız bir LOOT talep ederse, bu değerin yüzde 20’si polislere gider, bu nedenle Alfa dereceniz yüksekse, bu yüzde 20’den daha yüksek bir değer elde edersiniz. Aynı zamanda ticaret yapmanız için daha fazla NFT’ye sahip olursunuz.

Police and Thief

Genel olarak oyuncular zengin bir koleksiyona sahip olmak istiyorlar. Bu oyunda birden çok NFT kazanma ihtimaliniz vardır. İyi bir oyuncu olmayı başarırsanız ve şanslıysanız nadir derecelikteki NFT’leri toplama şansınız vardır.

Benzer Yazılar

Eski SEC Başkanı John Reed Stark: NFT’ler ve Kripto Paraların Değeri Yok Olacak!

Eski SEC Başkanı John Reed Stark, kötü piyasa koşulları...

Binance NFT, SAND Stake ve Polygon Desteğini Sonlandırma Kararı: NFT Piyasasında Değer Kaybı Devam Ediyor

NFT piyasası gün geçtikçe değer kaybediyor. Olumsuz piyasa koşulları...

Walmart, Pudgy Penguins Oyuncaklarıyla Yenilikçi Bir Adım Atıyor

Walmart, Web3 alanında attığı adımlarla dikkat çekmeye devam ediyor....

Büyük Şirketler NFT’lerin Yükselişini Kurtarabilir Mi?

Birçok büyük şirket, değerlerinin düşüşüne rağmen hala NFT'lere büyük...

Solana, Magic Eden ile Birlikte cNFT’lerle Ölçeklenebilir ve Uygun Maliyetli Bir NFT Pazarı Sunuyor

Solana'nın sıkıştırılmış NFT'lerini (cNFT'ler) destekleyeceğini duyuran Magic Eden, uygun...

NFT Yatırımcıları İçin Korkulan Oluyor! SEC Stoner Cats Davasıyla Uyarılarını Doğruladı!

Kripto para piyasalarında düzenleyici baskı giderek artıyor ve SEC...